Wpis z mikrobloga

W pierwszej dekadzie grudnia zostanie ujawniona nazwa nowego tworu politycznego - poinformował w "Jeden na jeden" w TVN24 Jarosław Gowin. Dodał, że będzie to "byt", który wyłoni się z ruchu społecznego "Godzina dla Polski".


- Będziemy partią walczącą o wolny rynek i poszerzenie wolności gospodarczej - stwierdził.


http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/gowin-o-swoim-ugrupowaniu-nazwa-w-grudniu,371506.html

#polityka #gowin #godzinadlapolski #republikanie #pjn
  • 14
- Będziemy partią walczącą o wolny rynek i poszerzenie wolności gospodarczej - stwierdził.


@SirBlake: deja vu. rok 2001.

baranem jest ten kto się da nabrać na to samo kolejny raz :>
@RPG-7: jasne, ale akurat tutaj też bliżej mi do Grzebyty bo wartościowe osoby z KNP, obytych merytorycznie to na palcach jednej ręki, no może dwóch policzę.

@spluczka: W każdym razie, bo nie chce mi się toczyć setnej dyskusji na ten temat. Mimo mojego hejterstwa względem KNP nie mam nic przeciwko żeby w sejmie była i KNP i Partia Gowina. Każdy z nas ma własny rozum i wybierze tę organizację do
W każdym razie, bo nie chce mi się toczyć setnej dyskusji na ten temat. Mimo mojego hejterstwa względem KNP nie mam nic przeciwko żeby w sejmie była i KNP i Partia Gowina. Każdy z nas ma własny rozum i wybierze tę organizację do której mu bliżej. Tyle w temacie. :-)


@SirBlake:

Tak. Jak wiadomo - Gowin jest w pełni autonomicznym politykiem kierujący się ideowością

Też nie mam nic przeciwko "konserwatywnemu" skrzydłu