Wpis z mikrobloga

3060ti z morele ciag dalszy

--
morele od miesiecy klamalo ze nie ma karty na magazynie, sprzedawalo ja drozej
https://www.wykop.pl/wpis/61875937/morele-net-moze-sie-odniesiecie-no-wiec-mam-zamowi/
--

20 listopada napisalem do nich maila z prosba o wyjasnienia, dostalem odpowiedz
"
Nowe zamówienie jakie zostało złożone z Pana strony nie jest na ten sam produkt, gdyż produkt różni się rewizją oraz opcją LHR.
Przesłana rezerwacja złożona w opcji przedsprzedaży nadal oczekuje na rezerwację i tutaj oczekujemy na informację po stronie naszych Dostawców odnośnie dostępności. Na ten moment nie udzielamy innych informacji.
"

odpowiedzialem na to
"
Proszę mi nie wciskać kolejnego kitu, GIGABYTE zmieniło rewizję i model, u gainwarda tak się nie stało. Potwierdza to numer produktu z zamówienia z 2020 i obecnego i to że samo zamówienie ma odnośnik do DOKŁADNIE TEJ SAMEJ STRONY PRODUKTU.
I znowu kłamiecie o czekaniu na informację od dostawców odnośnie dostępności. Gainward już dawno nie produkuje wersji bez LHR i niemożliwe że dalej nie dostaliście tej informacji jak ja ją dostałem od producenta w przeciągu tygodnia.
"
oraz że mam nagranie jak klikam na karte i odnosi do tej samej strony produktu (bo z momentem odebrania tego emaila usuneli odnosnik XDD)

morele poprosiło o nagrania i odrzuciło moją prośbę o uzasadnienie dlaczego "obie" karty mają ten sam numer produktu i żadnych informacji o rewizjach dopóki nie wyślę nagrania
no to nagranie wysłałem 29 listopada (tego samego dnia co poprosili o odniesienie sie do ich prosby zanim spelnia moja)
brak odpowiedzi.
2 grudnia napisałem do nich proste halo?
brak odpowiedzi.
14 grudnia zapytałem ich na wykopie czy już nie dostanę odpowiedzi, odpisali Cześć, prośba o odpowiedź na maila została przesłana do odpowiedniej osoby. :)

4 stycznia napisałem że nadal czekam dostałem w odpowiedzi Dziękuje za informację. Jeżeli osoba odpowiedzialna za maila będzie w stanie odpowiedzieć, na pewno tą odpowiedź udzieli.
odpisałem
czyli co, moge sobie czekac miesiacami bez odpowiedzi bo tej osobie sie nie chce? spelnilem wasze zadania zalozone w mailu a ja nawet nie dostaje odpowiedzi od 29 listopada

i już się nie odezwali.

w międzyczasie zdołali jeszcze bardziej zepsuć swoją wersję wydarzeń dodając informacje o EAN i kodzie producenta na stronę produktu która jest identyczna do mojego zamówienia z 2020

moje zamówienie z 2020 ma numer producenta 471056224-2270
obecna karta też ma 471056224-2270 i identyczny ean tylko bez myślnika.

także no wszyscy którzy mają w morele preorder, zostaliście wyruchani, wasze pieniądze były 0% pożyczką dla morele, a morele się z was śmieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rtx #morele #morelenet #oszukujo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry,

Na ten moment informacje jakie zostały udzielone w poprzednich wiadomościach są jedynymi jakie możemy Panu udzielić.

Rozumiem, że czas oczekiwania jest długi i jest to dla Pana problematyczne, mam nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy w stanie udzielić dokładniejszych informacji w tej sprawie.

Bardzo proszę jeszcze o cierpliwość.
  • Odpowiedz