Wpis z mikrobloga

Przegląda ktoś z was youtube przez operę? Od wczoraj mam taki problem że nie pokazuje mi filmów. Nie mogę wejść w subskrypcje, nie wyświetlają się komentarze, nie mogę nic wyszukać. Tylko główna strona wyświetla się normalnie. Na trybie incognito działa normalnie. Próbowałem usuwać ciasteczka, reinstalować przeglądarkę i dalej nie działa. Miał ktoś podobny problem? Wolałbym nie zmieniać przeglądarki

#opera #youtube #bug #pytanie #problemypierwszegoswiata #przegladarki
Lonowy_barber - Przegląda ktoś z was youtube przez operę? Od wczoraj mam taki problem...

źródło: comment_1641726976ODlBupaQYbK1bZHmNqeFhl.jpg

Pobierz
  • 12
@ujdzie: A jeszcze dodam, że problem występuje na różnych urządzeniach, więc najpierw pomyślałem, że to coś sieciowego, ewentualnie kwestia jakiejś wtyczki, ale kłam temu zadaje sytuacja opisana przez @ZenoChame.
Dziwne.
@iufo: spotkałem się z tym, że różni ludzie mają różne wersje youtube'a, ot Guglowi coś nie pyknie przy rolloucie i jest taki problem dla niektórych.

Czasami pomaga zalogowanie się na inne konto w google lub wylogowanie i zalogowanie ponowne. Nie zaszkodzi też jak w tym samym czasie masz wymuszenie wyłączenia cache (ctrl+shift+i > zakładka network i włączony "disable cache" - wtedy zawsze pobiera najnowszą wersję plików, cltr+f5 powinien robić to samo,
@ujdzie: Tak jak piszesz, kwestia google. Po przełączeniu konta wszystko gra, ale jak wrócę do "głównego" problem nadal występuje. No nic, poczekam aż naprawią.

Ha, teraz jeszcze sprawdziłem - na głównym koncie przy korzystaniu z Edge wszystko działa. Magia i czary :)