Wpis z mikrobloga

W momencie kiedy poznałem zagranicznych krypto youtuberow zrozumiałem co to klasa.

Gość przewiduje, ze będzie pompa od 40k, ale może się mylić bo możliwe, ze jak wstanie rano to będzie 35, bo rynek jest brutalny.
Podaje tez 4 powody dla których uznaje, ze odbije od 40, ale podaje tez powody dla których moze się mylić.

A w Polsce?
Gancarz: Mam super narzędzie za milion dolcow, hehhehe do końca roku 2021 będzie 300k na bank!! To jest tak zajebiste narzędzie i się nie myli hehe

Rygielski: bo teraz spadło ale będzie rosło.

na drugim dzień spadło:

Rygielski: no mówiłem ze może spaść hehe no ale teraz będzie już rosło

Jeb, btc spada do 40500, u radka na kanale brak filmów xd

I tak, przyznaje się, ze polscy youtuberzy nagonili mnie na kupno btc za 57k bo od tego momentu już poleci do 100k!!!!!
Gdyby nie gadali z taka zuchwałą pewnością, tylko w taki sposób jak ten zagraniczny gość, to bym dużo lepiej zarządził moją kasą.

#kryptowaluty #bitcoin
ToTheMoon - W momencie kiedy poznałem zagranicznych krypto youtuberow zrozumiałem co ...
  • 16
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Te wszystkie przewidywania są i tak #!$%@? warte co pokazało ostatnie pare miesięcy gdzie wszyscy znani ze świata krypto wraz z potężnym PlanemB na czele trąbili o btc za 100k do końca 2k21 i ogromnym altseasonie a wyszło z tego jedno wielkie XD
  • Odpowiedz
Podaje tez 4 powody dla których uznaje, ze odbije od 40, ale podaje tez powody dla których moze się mylić.


@To_The_Moon: Ło kurde. Czyli albo wzrośnie albo spadnie. Jak miło
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: nie ogladaj maximalistow tylko ludzi obiektywnych, jest nawet kilku w polsce, jak bede w domu to Ci podeśle. Teraz moge Ci polecic Ostapowicza, ten ziomek gra mocno ostrożnie, co chwile jest poza rynkiem i mowi glownie o zagrozeniach i realizowaniu zyskow
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Cowen to ulubiony pan od śmiesznych kresek. Problem w tym, że w tamtym roku zyskał z pół miliona nowych subskrypcji. A skoro taki tłum go ogląda to sam rozumiesz... tłum zostanie wyruchany ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mefiu007: właśnie akurat ten pan z filmiku mówił że takie spekulacje są #!$%@? warte, i opiera się tylko na danych, a i tak zawsze mówi że: 'Time is our ally', i w short termie sobie można spekulować do woli :)
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Przecież to było pewne że spadnie, pisałem tu na wypoku ze spanie do 35-40k to się śmiali XD jeszcze za wcześnie jest aby miało do 70-80k urosnąć, momentami tak być może ale nie na długo
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Ostapowicz. Pomógł mi przy dołku czerwiec- lipiec, nie cwaniakuje, przyznaje że może się mylić. Ogladam go jako krypto-afirmacje żeby strach mi się nie udzielał..
.

Gorzej, że teraz ma najbardziej niedźwiedzie nastawienie odkąd go oglądam.
  • Odpowiedz