Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kulu: Jestem w szoku, że jeszcze się nie pojawił komentarz - to po co se robiłeś dwójkę dzieci, skoro nie masz jak po nich pozmywać lol
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kulu: masz piec gazowy czy elektryczny? ?
Jeżeli tak to wywal go a kup samą płytę z 4 palnikami lub płytę indukcyjną a pod tą płytę wstaw zmywarkę nawet tak 40cm.
Moja mama ma mała kuchnie i kosztem piekarnika ma zmywarkę.
  • Odpowiedz
Mam ten sam problem. Jestem na etapie szukania ociekacza. Polecacie coś co można ulokować obok zlewu aby nie zajmowało połowy kuchni ale żeby można było zmieścić normalna ilość naczyń?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kulu: jak tak można? Bosz... Na pewno możesz wyrzucić szafkę. Wiem z doświadczenia, że trzyma się tam mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Zrób test. Naklej na wszystko w szafce karteczki. Czego nie wyciągniesz przez miesiąc z szafki spokojnie może wylecieć do piwnicy albo na śmietnik. Mamy pełno rzeczy, które leżą na swoim miejscu niejako z przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz
@M83_: Pozbyłem się masy drobnicy do której miałem sentyment a która mimo bycia drobnicą zagracała półki, szafy czy szuflady. Zmniejszyłem ilość i fajnie uporządkowałem ubrania. Nie jest to jakaś odkrywcza pozycja ale fajnie pomaga dla kogoś kto chciałby iść w minimalizm.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sosnas: brak miejsca
@mpetrumnigrum: j.w
@Lohengrin: nie uwierzysz, ale dorośli ludzie też dla siebie gotują
@kupczyk: mam indukcję, nie wyobrażam sobie życia bez piekarnika
@josedra52: ja nie mam problemu ze sprzątaniem, ale szybciej się zbierają naczynia niż są posprzątane. ¯\_(ツ)_/¯
Zbieractwa nie mam, robie cykliczne porządki i mam ogarnięte. Zresztą, lubie wyrzucać. Jak dzieci wyjeżdzają to zawsze wypierdzielam zabawki które nie działają, nie bawią się.
@efek:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kulu: jak czegoś używasz raz w roku, to po cholerę przez rok zajmuje miejsce w szafce? Nie możesz tego w grudniu przynieść z piwnicy? Lepiej przez cały rok trzymać naczynia na suszarce, ale za to patera na święta ma swoje miejsce w szafce. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@efek: na suszarce było, bo było świeżo umyte. Wszystko ze zdjęcia ma swoje miejsce, albo w szafce albo w szufladzie, czy gdzie tam indziej. Rzeczy sporadycznie używane mam w łóżku i szafie.
@mpetrumnigrum: ale naczynia były na ociekaczu, fakt w formie góry aby trochę obeschły i potem wytarte i odłożone na miejsce.
  • Odpowiedz