Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mojnicknawykopie: aby kupić zmywarke, trzeba mieć miejsce aby stała i była podłączona do wody i odpływu i prądu z tym ostatnim najmniejszy problem. Niestety mam taką kuchnię że nie da rady, konieczny by był generalny remont. A to, z kolei koszt. Na blacie niestety, brak miejsca. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kulu: mam DOKŁADNE ten sam problem. Zaczęłam się zastanawiać czy jednej szafki nie #!$%@?ć i nie dać tam zmywarki, bo jak patrzę na te gary czasem, to aż mnie mdli xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kulu: U mnie zmywarka stoi w łazience, również z braku miejsca. Wolę się przejść te kilka kroków z naczyniami niż zmywać ręcznie. W miarę się to sprawdza, wiadomo, w kuchni byłoby wygodniej, ale nie ma szans.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amishia: ja szafki już nie mogę wywalić, bo nie mam tego z szafki gdzie wstawić. Do tego dopływ i odpływ trzeba by było puścić na drugą stronę, niż jest. A ten hydraulik co tu robił przed nami, to z cyklu jak kolega fejsfak ( ͡º ͜ʖ͡º) to się zrobi po taniości i się zatenteguje. #!$%@? na maxa, rura z odpływem leży płasko na podłodze ¯\_(ツ)_/¯.