Wpis z mikrobloga

#!$%@? to ja nie wiem. Jestem rozwodnikiem mam 2 dzieci. #!$%@? na dwa etaty mam 172 wzrostu nadwagę a potrafię zbajerowac sensowne niedzieciate dupeczki. Co ze mną nie tak? Z ryja może 6/10 jestem.
  • Odpowiedz
@jan-msciciel: To jest portal dla mizoginów którzy tłumaczą sobie nawzajem swoje urojenia. Moja żona zarabia 3 razy więcej niż ja, jestem niewysoki i średni z ryja ale spoko ogarniam dzieci i dobrze masuje plecki wiec kupiła mi porsche i 4 razy w roku zabiera na wakacje
  • Odpowiedz
Co ze mną nie tak?


@jan-msciciel: jesteś ogarnięty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogarnięty facet może mieć 5 dzieci, każde z inną, być łysy i z brzuchem, a i tak zarucha bo ogarnia życie. Duża część osób, w tym mężczyzn, nie ogarnia - stąd masz naturalną przewagę. 50. twoich kolegów nie podejdzie do laski bo się boją, a ty podejdziesz - i cyk, jesteś na lepszej pozycji niż
  • Odpowiedz
@fred_z_zambrowa: umie się sam utrzymać, nie pyta mamusi o radę, umie ugotować, uprać, wymienić żarówkę czy odetkać kran. Podejmuje samodzielne życiowe decyzje. Umie o siebie zadbać. Ma własne zainteresowania i hobby. Ma poprawne kontakty społeczne, umie utrzymywać zdrowe relacje z ludźmi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: ok, dzięki :D Chociaż myślę że op (o ile nie baituje) umie normalnie rozmawiać z kobietami albo ma lepszą mordę niż myśli, bo trudno wyczuć na początku czy jest ogarniety. Chyba że jako zbajerowanie uznaje rozkochanie czy coś w tym stylu, a nie sam podryw
  • Odpowiedz
@fred_z_zambrowa: znam masę facetów co mają #!$%@?ą mordę, a mają gadane, są ogarnięci i po prostu cię ciągnie do takich ludzi bo ci imponują. Wyobraź sobie laskę 9/10 - wredną, zmanierowaną, bez żadnych zainteresowań oprócz robienie zdjęć na insta, piękną i nudną, bez osobowości, a laskę 4/10 mającą jakieś fajne hobby, prowadzącą własną firmę i podróżującą x razy w roku w egzotyczne kierunki - z kim chciałbyś spędzić resztę życia? Pewnych
  • Odpowiedz
@jan-msciciel: wyrazy szacunku, że nie uniosleś się dumą i nie zacząłeś mi prawić durnot. Niesłusznie osądziłem Cię o wybujałe ego po pierwszym komentarzu i stąd było moje pytanie, a Ty życiowy człowiek jesteś. Wybacz!
  • Odpowiedz
@little_muffin:

znam masę facetów co mają #!$%@?ą mordę, a mają gadane, są ogarnięci i po prostu cię ciągnie do takich ludzi bo ci imponują


Ja tam niby najbardziej chciałbym, żeby moja partnerka miała to samo poczucie humoru i mówiła tym samym językiem, żebyśmy rozumieli się bez słów itp., ale podświadomie patrzę na wygląd i zupełnym przypadkiem podobają mi się te ładniejsze dziewczyny ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak
  • Odpowiedz
To jest portal dla mizoginów którzy tłumaczą sobie nawzajem swoje urojenia. Moja żona zarabia 3 razy więcej niż ja, jestem niewysoki i średni z ryja ale spoko ogarniam dzieci i dobrze masuje plecki wiec kupiła mi porsche i 4 razy w roku zabiera na wakacje


@genkamyk: Aż mi się żart przypomniał

Przychodzi facet do pani doktor i mówi:

- Moglaby pani mi coś dać? Bo mam erekcję

24 godziny na dobę.
  • Odpowiedz
@fred_z_zambrowa: ale jednak nie będziesz z miliardem ludzi w życiu tylko max ze 100. Jak się uwiniesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś kto wygląda zajebiście w wieku 20 lat nie koniecznie będzie tak wyglądał w wieku 40 - może się zaniedbać, albo wylaszczyć. Oczywiście pierwsze kilka sekund znajomości jest decydujące, ale reszte można nadrobić gadką i charakterem. Jak dobrze nawijasz makaron na uszy. Życie nie jest jednostajne,
  • Odpowiedz