Wpis z mikrobloga

siema mam do #rozdajo karte sodexo załadowaną za 1000 zł (z tego co pamiętam to aktualnie jest 964 zł).
Kartą tą można robić zwyczajnie zakupy w sklepach, płaci się nią jak normalną zbliżeniówką.
W związku ze zmianami politycznymi wyjeżdżam szukać szczęścia za granice, rodziny nie mam więc może komuś z was sie przyda.
Zasady są proste, zostawiasz plusa i rozlosowuje pewnie w przyszłym tygodniu.
Proszę aby szury, sympatycy konfederacji i osoby nie będące wierzącymi katolikami nie brały udziału w losowaniu jest ono dla zadeklarowanych osób wierzących.

Pozdrawiam i życzę szczęścia, pewnie jeszcze na dniach rozdam kilka kodów na pyszne pl o ile ich do tego czasu nie wykorzystam.
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hfpx: moj tatko pracuje jako specjalista ds socjalnych i czesto dostawalam od niego karte sodexo. moglam ja normalnie wrzucic do bankomatu i wyplacac kaske, sprobuj( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Proszę aby szury, sympatycy konfederacji i osoby nie będące wierzącymi katolikami nie brały udziału w losowaniu jest ono dla zadeklarowanych osób wierzących.


@Hfpx: no to tobie możemy podziękować za te rządy XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Hfpx Smutne musisz mieć życie, że nie masz komu zostawić tych paru złotych, a przy okazji jeszcze powtykać komuś obcemu. No cóż użycie tagu #rozdajo jest darmowe, nikt cię nie rozliczy z niespełnionych oboetnic.
  • Odpowiedz