Wpis z mikrobloga

Mnie jako faceta to głównie w-----a ze sie przyklada typowi łatkę pedofila bo poczul pociag seksualny do wymalowanej dziewczyny ktora ja bym wzial za 18-latke.


@progressive: plus ten typ ma sam pewnie z 25 lat max. A sam wiem, że dziewczyny lubią kłamać jeśli chodzi o wiek bo podobają im się starsi faceci z kasą.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: małoletni to osoba poniżej 18 rż., natomiast kodeks karny w art. 200 niejako „doprecyzowuje”, ze w tym konkretnym przypadku chodzi o osobę małoletnią, ale poniżej lat 15; zgodnie z tym osoba w wieku 16 lat jest nadal osobą małoletnią w rozumieniu kodeksu cywilnego (bo z niego wywodzi się definicja osoby małoletniej), ale nie spełnia przesłanki określonej w art. 200kk („poniżej lat 15”).
  • Odpowiedz
do 15tez p-----l jak ktoś ma rozum


@Missudi: jak ktoś ma rozum to odróżnia pedofilię, hebefilie i efebofilie. A wyżej już masz wszystko wyjaśnione jak wygląda prawnie.
Plus od teraz mam się na randkach pytać dziewczyna o dowód na starcie? zakładając, że poznałem się z nią na tinderze gdzie miała napisane 19 lat?
  • Odpowiedz
@mikejlo12: ewolucja Wardegi od goscia od kreatywnych prankow po idola dzieci z podstawowki wyzywającego ("wyjasniajacego") innych idoli dzieci z podstawówki, coz za dziwna droga.
  • Odpowiedz
ewolucja Wardegi od goscia od kreatywnych prankow po idola dzieci z podstawowki wyzywającego ("wyjasniajacego") innych idoli dzieci z podstawówki, coz za dziwna droga.


@Bover: idealnie podsumowanie :D Najśmieszniejsze, ze on sam siebie uwaza za jakiegos jutubersa dla doroslych a ogladaja go glownie dzieciaki bo wyjasnnia jutubowe dramy jutuberow z kontentem dla dzieci :D
  • Odpowiedz
@MehowM: nie sądzę szczerze mówiąc, że poważnie się uważa za jutubera dla dorosłych. Znalazł niszę, jest w tym dobry, robi hajs. Chociaż wstyd potężny w sumie :D
  • Odpowiedz
P-----l wg polskiego prawa to ktos kto sie rucha z kims ponizej 15lvl


@ButtHurtAlert: nie, p-------a to termin medyczny, który mówi że podniecają cię osoby bez widocznych cech trzeciorzędowych typu owłosienie czy p----i. W prawie jest tylko termin współżycia z małoletnim albo inne czynności.
13-14 latki mają już widoczne p----i i owłosienie, więc s--s z nimi nie jest pedofilią. Jest w niektórych krajach karany, ale są kraje gdzie 13-14 latka
  • Odpowiedz
@01ab: ustanowione przez starych oblechów z katolibską mentalnością, nie liczy się
Prędzej czy później sensowna władza je zmieni i będzie pogarda dla tych co z niego korzystali
  • Odpowiedz