Wpis z mikrobloga

Wiem, że ankieta miała być o 18, ale już widzę, że niektórzy chcieliby się ustawić jeszcze na dzisiaj, więc, żeby nie marnować czasu rozwijam temat.

Wyszedłem z pytaniem, ponieważ faktycznie pojeździłbym sobie z ludźmi na luzie, typowo 4fun. Podliczyłem już z wszystkich tytułów ile mamy osób i wygląda to mniej więcej tak:

F1 2021 - 11
F1 2020 - 9
F1 2019 - 9
F1 2018 - 6
F1 2015 - 4

Oczywiście w każdej z części pokrywa się część ludzi. Najwięcej ludzi ma część najnowszą, a później na równo stoi 2019 i 2020. Jak już też wcześniej wspomniałem, na EA Play i Xbox Game Pass są dostępne części F1 2019 i F1 2020. Zatem nie wiem czy tworzyć pod całe przedsięwzięcie nowego discorda, czy jest już takowy na tagu.

Druga kwestia to częstotliwość spotkań i ew. podział. Nie chcę wyjść na chama czy coś, bo zacząłem jakiś temat i musiałbym odrzucić część ludzi, bo nie mają F1 2021. Proponuję zatem, żeby zrobić taki myk, aby sobota była dla F1 2020, natomiast niedziela dla F1 2021. Pytanie czy coś takiego byście chcieli.

Dla tych, którzy mają grę na konsoli, widziałem tu pare osób, które mają grę F1 2020 na Xboxa, zbierzcie się i macie już towarzystwo do grania ! ()

Może wyszły by z tego w przyszłości jakieś małe mistrzostwa wykopu, które wypełniłyby czas offseason. Oczywiście kategoria Open ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś by chciał się pościgać już dzisiaj, to myślę, że tak chwilę po 18 byśmy mogli się zebrać na mały włoski rajd ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#f1 #f1spam

Czy chcielibyście podzielić spotkania na 2020 i 2021?

  • Tak 40.0% (14)
  • Nie 2.9% (1)
  • EEEEEEE 57.1% (20)

Oddanych głosów: 35

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sn0weK: chodziło mi ze na pc gamepass tylko F1 2019 jest dostępne, 2020 tylko na konsoli można zainstalować. Sam gram w 2019 na pc na kierownicy :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sn0weK: mam gp ultimate i za nic nie mogę zainstalować 2020, chyba że na origin jakby kupić EA Play oddzielnie to może wtedy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sn0weK: Właśnie obecnie tylko 21 mam :( Także jeśli jakiś Mirek chętny to można pograć. Ewentualnie wspólna karierę, kierownica ale level Mazepin na ten moment XD
  • Odpowiedz