Wpis z mikrobloga

Hej Mirki
Naszła mnie ochota wrócić po paru latach do PoE i mam parę pytań. Ostatnio grałem chyba na lidze Bestiary. Planuję iść od razu na standard, nie mam czasu na ligi. Chłop chce po prostu usiąść po robocie, popykać 1-2h dziennie i mieć fun. Mam po ligach na start jakieś ~20 exaltów w skrzynce, pewnie coś jeszcze w itemach, ale nie mam pojęcia ile to może być teraz warte.
Istnieją na standardzie jakieś buildy, które zrobią większość nowego dla mnie contentu i bossów, w które nie trzeba ładować mirrorów? Nie musi składać bossów na hita i czyścić map w 30 sekund. Może być i wolny na mapach byle dawał rady i nie składał się na hita. Dodam, że wolę jakieś buildy typu facetank albo summoner, totemy itp., gdzie jeden, dwa skille odwalają za mnie czarną robotę, a ja skupiam się na tym, żeby nie zginąć xD Tak samo nie lubię ADHD buildów, gdzie trzeba ogarniać 10 skilli, 5 butelek, 7 przycisków naraz i do tego w odpowiednim timingu i w sumie nie wiadomo co się dzieje na ekranie. Za stary na to jestem.
Jak z handlowaniem na standardzie? Kiedyś na flipowaniu currency dało się więcej zarobić niż na farmieniu.
#pathofexile #poe
  • 9
  • Odpowiedz
@statystycznyjanusz: zajebiscie tankowaty, a przy tym przyzwoity clear speed nawet na t16 ma Toxic Rain Champion. Na mapach po prostu klikasz prawym, na bossy dodatkowo stawiasz totemy które aplikują Wither. Na lidze włożyłem w ten build jakieś 10-15ex i czyszczę wszystko co potrzeba, także o 100% deli t19 czy wave 30 Simulacrum nie marzę, ale Maven czy A9 Sirus bez problemu. Dzięki sporym buffom defensywnych mechanik w ostatnim patchu możesz facetankowac
  • Odpowiedz
@statystycznyjanusz: Jak chcesz grać na standardzie to już lepiej poczekać na Lost Arka bije Poe w każdej płaszczyźnie poza tym na standardzie to rynek martwy chyba, że będziesz grał na SSF
Lost Ark startuje na początku lutego a mimo tego gram sobie na Ruskim
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: porównywanie obu tych gier nie ma żadnego logicznego uzasadnienia, to są dwa różne gatunki. Lost ark jest jak #!$%@? aktu 1 w poe w nieskończoność
  • Odpowiedz
@Tang0: Lost Ark ma wiele opcji są dungi,raidy nawet można ryby łowić.Porównywanie nie ma sensu a właśnie porównałeś sam.Ja tylko ogólnie napisałem, że Lost Ark jest lepszą grą i jak ktoś lubi hns to Lost Ark jeszcze bardziej mu się spodoba.
  • Odpowiedz