Wpis z mikrobloga

  • 0
@LuxikT widać, że chyba masz problem sam ze sobą i nie potrafisz rozmawiać w normalny sposób z ludźmi, tylko w każdym poście albo sie do kogoś musisz dop### lub kogoś/coś skrytykować. Żegnam
  • Odpowiedz
@GlodnyZNatury w formie mieliśmy kilka sztuk. Diesel i benzyna, różne silniki, wyposażenie raczej flotowe, kombi. We wszystkich te same problemy były. Co trochę ponad 100k km wymiana sprzęgła. Raz w roku wymiana żarówek z przodu. Na gwarancji były robione szwy w kierownicy i fotelach. Oprócz tego przez 7 lat nie działo się z nimi nic
  • Odpowiedz
@GlodnyZNatury posiadam od czerwca 2021. Rocznik 2017 przebieg 90000 tysi. Poleasingowy. 1.4 diesel 90 km kombi. Niestety bieda wersja ale w sumie nic więcej nie potrzebowałem. Spalanie 5.2 w cyklu 70 % trasa 30% miasto. Z wad jakie zauważyłem przez ten czas to słabe wyciszenie przy szybkiej jeździe na autostradzie powyżej 130/140 km/h. No silnik słaby to wiadomo przy Kombiaku to się nie zbiera za dobrze bodajże 13sek do setki. Skrzynia biegów
  • Odpowiedz
@GlodnyZNatury: 2016 rocznik here. Od nowości w moich rękach. Przed te 5 lat wydałem na niego ok 1500 zł xD 85 tys km. Te koszty to filtry, oleje, klocki i jakieś gumy zawieszenia. Bardzo polecam. Silnik to 1.6 GDi. Moim zdaniem nie warto brać egzemplarzy bez wykończeń skórzanych bo te plastikowe wnętrza bardzo sie zestarzały. Te wyższe wersje mają piano black, który poza jednym fragmentem obok gniazd zapalniczek jest ultra wytrzymały.
  • Odpowiedz
@GlodnyZNatury: bardzo fajne auto, przyjemnie jeździ, wygodniejsze od rodzeństwa VAGów. Poniżej 1.6 bym nie schodził, bo robi się okrutnie wolno i wcale nie bardziej ekonomicznie. A tak to do wyboru, do koloru.
  • Odpowiedz
@GlodnyZNatury użytkowałem przez 5 lat i 100k km 1.6 Gdi. Poza olejem i filtrami co 15k km przez ten okres wymieniłem klocki z przodu, tylne tuleje wachacza przedniego oraz siłowniki w klapie bagażnika. Jak poprzednicy pisali przy większych prędkościach wychodzi słabe wyciszenie. Podobno w wersji po liftingu jest trochę ciszej.
  • Odpowiedz
@GlodnyZNatury dobry wybór jeśli chodzi o spalanie. Jak kupowałem ten samochód z dieslem gościu w salonie powiedział mi żebym lał diesla tego droższego i nie tankował po stacjach krzakach bo te silniki a właściwie wtryskiwacze są dość podatne na awarie przy gorszej jakości paliwie.
  • Odpowiedz