Wpis z mikrobloga

TLDR: Usunięto mój formularz google, bo jest podobno niezgodny z zasadami!

Prowadzę na #wykop akcję #wolamyzbanowanych podczas której platynki mogą napisać list (np. z pozdrowieniami przyjaciół). List piszą uzupełniająć formularz - formularz 1 z listami nadal jest. Ale zawsze potem proszę platynki o wysłanie indywidulanego hasła do formularza 2, celem potwierdzenia tożsamości. Otwieram dziś formularz 2 - zobaczyłem taki screen (załącznik).

Potem wchodzę na dysk google, patrzę, że formularz 2 jest oflagowany jako niezgodny z zasadami społeczności, klikam i boom odświeżenie automatyczne strony i pliku nie ma. Gdzie mogę się odwołać od tej decyzji?

#google #googledrive #googledocs #pomocy #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac

PS. Dzięki akcji wysłano ponad 270 listów, potwierdzono ponad 150. Wczoraj edytowałem opis, znacznie uproszczając treść (dużo tekstu zniknęło, ale link do formularza 1 pozostał)
gimnazjumqqq - TLDR: Usunięto mój formularz google, bo jest podobno niezgodny z zasad...

źródło: comment_1641636592BDuNrxxQSl01gbiAGJ7Ajt.jpg

Pobierz
  • 23
@gimnazjumqqq: Jak bylo nazwane to pole w formularzu?

Bo, powtarzam: pole haslo czy password w formularzu - wylatujesz.
nikt nie bedzie sprawdzal, do czego to jest haslo. Jesli rzeczywiscie bylo to "haslo" czy "password" - mozesz sprobowac inaczej: tag identyfikacyjny (tez ryzyko wpadniecia w slowo klucz ID, bo tych danych tez nie powinienes zbierac), moze "tag weryfikacyjny" albo cos w tym stylu.
taju - @gimnazjumqqq: Jak bylo nazwane to pole w formularzu?

Bo, powtarzam: pole h...

źródło: comment_16416383992GP0jIDF5dd34rbdw94EWU.jpg

Pobierz
@taju: yyyy, chyba rozwiązałeś mój problem (chociaż celem wpisu jest nagłośnienie sprawy wśród wykopczan i znalezienie środka odowławczego). Otóż pole do uzupełnienia brzmiało "podaj hasło" a pod spodem podpis "które dostałeś priv" czy coś w tym stylu

Dziękuję Ci. Znalazłem tę osobę, którą szukałem. Złamałem regulamin. Nazwanie tego skrótowo "hasłem" było błędem. Ale aż dziw, że nagle teraz to podejrzeli. Ale przede wszystkim - czemu mi ten formularz zniknął?? Nie tego