Wpis z mikrobloga

Mam tyle gier komputerowych do ogrania a nie mam kiedy... Jako student uważam, że system szkolnictwa wyższego w naszym kraju drenuje caly wolny czas. Rano wstaje to odrazu jem obiad bo już nie ma czasu śniadanie (nadmienie, że wstaje o 13 a obiad mam o 12). Przęglądanie wykopu przez 30 minut po obudzeniu się, mycie, obiad. Po obiedzie godzina mix - wykop, yt, facebook. O 15 jakieś tam zajęcia godzinne. Po zajęciach godzina mix wykop, yt, facebook. O 17 zasiadam do projektów na zaliczenie, o 17:30 koniec pracy nad projektami, po tym mix wykop, yt, facebook przez godzine. O 18:30 ide się myć a po myciu jem kolacje. Jest 20 godzina i zostaje mi tylko godzina wolnego czasu na mix wykop, yt, facebook. Kiedy ja mam grac w gry... #gry #przegryw #studbaza
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szmaciarzqlaku: zauważyłem, że osoby które tylko studiują i oprócz studiów nie mają nic innego są bardzo spięte, właśnie poświęcają od ciula czasu na naukę itd. Odkąd zacząłem pracować i kończąc studia zauważyłem, że totalnie mam w dupie te studia, są na samym końcu listy priorytetów, właśnie nadrabiam cały semestr w ciągu 4-5 dni, a tak mam totalnie w dupie. Także im podchodzisz do studiów lżej i zdasz sobie sprawę, że oni
  • Odpowiedz
@szmaciarzqlaku: przecież to jest naprawdę mało zajęć i w cholerę czasu wolnego. Zlicz sobie te "miksy" fb, wykopu (ok.4,5h) itp oraz czas "wolę się tym nie chwalić" (przy założeniu, ze śpisz 8h jest tego 7h) i nagle okazuje się, że 4,5h+7h= aż 11,5h które #!$%@? na głupoty. Naprawdę, masz bardzo dużo czasu wolnego, tylko nie potrafisz z niego skorzystać. Nawet kiedy to jest czas pomiędzy zajęciami, da się go spożytkować o
  • Odpowiedz