Wpis z mikrobloga

Zamówiłem przesyłkę z dpd i dzisiaj godzinę temu zobaczyłem informację "przesyłka niedoręczona z powodu odmowy przez klienta, odbiorca nie posiadał kwoty" problem w tym że kuriera nie było.. Infolinia nie działa. Po wybraniu numeru odbiera żona kuriera i mówi że zaznaczył tak bo dzisiaj nie da już rady. Czy ta przesyłka czasem nie wróci do producenta skad została wyslana

#pytanie #kurier #dpd #przesylka
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@NaChMiNick jeszcze zrozumiałbym jakby zaznaczył nikogo nie było w domu, to wtedy to rozumiem jako że będzie druga proba doręczenia, a nie ze gosciu sobie zaznacza brak hajsu jak leży na stole i czeka na niego od rana xD
  • Odpowiedz
@FortresMaximus: Do wyboru przy awizacji masz kilka pozycji w tym to co napisałeś. Zapewne kurierowi się popier**liło i kliknął co nie trzeba. Teraz paczka wróci na magazyn (@BajerOp: nie da rady nie zawieźć paczki na magazyn bo nie zakończysz dnia , chyba, że dałbyś doręczenie. To chyba dość logiczne, inaczej paczki ginęłyby jak głupie, a tak każdy krok jest rejestrowany) i będzie zeskanowana, po czym umieszcza się ją w odpowiednim miejscu.
  • Odpowiedz
@FortresMaximus: No wierzę, ja staram się tak nie robić, ale jak już mi się zdąży zapomnieć paki to zawsze daję inny termin doręczenia, z tym, że jak ten Twój kurier jeździ już 15 lat to nie dziwne w sumie, że jest chamem xD Ty jeszcze po ludzku reagujesz, ale uwierz, że są ludzie, którzy co 15 minut dzwonią kiedy będzie paczka, mimo, że jesteś u nich co 2 dni o tej
  • Odpowiedz
  • 0
@Zordon_ no właśnie tu jest taki problem ze kuriera który zawsze jeździ po moim rejonie to znam i spoko ziomek, ale jak do niego zadzwoniłem po tej sytuacji to się okazało że ma urlop i ktoś inny jest na zastępstwo. No i wyszlo jak wyszło. Nie chciałbym żeby paka wróciła bo niestety udało mi się w ostatnim momencie kuoic coś przed podwyżkami, bo jak zwykle producenci na nowy rok podniesli ceny wszystkiego
  • Odpowiedz