Wpis z mikrobloga

@ponurytraktorzysta: wtedy przy skręcie w lewo nastąpiłaby zmiana kierunku jazdy. To jak ty definiujesz kierunek jazdy?
Ja uważam, że jadąc zgodnie z pierwszeństwem, poruszasz się w jednym kierunku jazdy, nawet jeżeli nie jest to jeden i ten sam kierunek, w normalnym tego słowa znaczeniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meh123:

Czyli nie mamy o czym rozmawiać. Wybierasz i wycinasz sobie jakiś fragment pasujący do twojej tezy i tyle?

W rozpatrywanej przez nas sytuacji nie dochodzi do zmiany pasa ruchu


A przepis mówi:

...sygnalizować zamiar zmiany kierunku jazdy lub pasa ruchu.

A mógłbyś proszę zrecenzować, jakie ostateczne wnioski wyciąga autor artykułu i potem odnieść je do twojego twierdzenia, że potwierdza on twoje zdanie?
  • Odpowiedz
@pomarancza3000: ale nie dochodzi do zmiany kierunku jazdy, więc nie wiem o czym ty mówisz.
Zdefiniuj zmianę kierunku jazdy.
Dla mnie ciągła jazda po drodze z pierwszeństwem to jazda w jednym kierunku jazdy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meh123:
Masz wszystko w artykule, łącznie z (najważniejszą) interpretacją ministerstwa. Wystarczy, że przyczytasz wnioski na końcu artykułu. Ja naprawdę nie będę cię uczyl czytania ze zrozumieniem...

Dla mnie


Przy podatkach z interpretacją ministerstwa finansów też będziesz się kłócił? Jasne, można rozumieć przepisy podatkowe po swojemu, ale nic ci to nie da potem w sądzie...
  • Odpowiedz