Wpis z mikrobloga

to może brzmieć głupio ale w walce z #depresja pomagają mi spacery w lesie. A żeby nie tuptać z smutną muzyka i gonitwą myśli zabieram ze sobą worek albo dwa i sprzątam w domu moich kumpli. ptaków, lisów, dzików i innych stworzonek.
mój faworyt ostatniego czasu to zabranie koszyka z biedronki tylko po to żeby wyrzucić go w lesie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ludzie są daremni ale rewolucja zaczyna się od dołu i może ten wpis zachęci innych mirków i mirabelki do pożytecznego druidowania w lesie
#przegryw #ekologia #natura #patologiazmiasta
Pobierz I.....e - to może brzmieć głupio ale w walce z #depresja pomagają mi spacery w lesie....
źródło: comment_1641571065CzSgdgjhiqZY9vuRBIrmL9.jpg
  • 39
@janusz00: strzykawek nie widziałem od dawna w tej części miasta, mimo to uważam. bliżej centrum za to łatwo je znaleźć bo dożylne narkotyki wracają do łask wśród młodzieży ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale dziękuję, rozejrzę się za jakimiś w najbliższym czasie, na razie po prostu muszę zachować ostrożność
@IntoApocalypse rzadko coś się dzieje na tagu, a wiem że dużo spoko ludzi zbiera śmieci po śmieciarzach. Trzeba częściej tam wrzucać. Mój tato znalazł kiedyś w trawie kilkadziesiąt przeterminowanych jogurtów, kefirów itp... Rzucone przy ścieżce koło rzeki.... No dlaczego ktoś tam to wyniósł??? Siedział potem w trawie, wszystko wylewał i plastiki zebrał do żółtego wora. ( ͡º ͜ʖ͡º)