Wpis z mikrobloga

@myrmekochoria: Gdyby ktoś chciał posłuchać podcastu o sprawie, to polecam. Pod filmem jest także przypięty komentarz, rzekomo od osoby, która siedziała z tą kobietą w celi. Miałam 6 lat jak ta sprawa wyszła na jaw i tak mi zapadła w pamięć, że do tej pory przypomina mi się jak widzę beczkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
w.....h - @myrmekochoria: Gdyby ktoś chciał posłuchać podcastu o sprawie, to polecam....
  • Odpowiedz
@myrmekochoria
W Czerniejowie małżonkowie zamieszkali w domu niedaleko szkoły. Szybko zdobyli sympatię sąsiadów. - To dobra rodzina. Pracowita. Sklep prowadzili. Czworo dzieci mają. Ładnych. Udanych. Do kościoła chodzili. Byli zamożni - mówił Kurierowi jeden z sąsiadów. - Nic złego nikt nie widział. Nikt nie widział tam żadnej ciąży.

Panie taka dobra rodzina to była, pracowita, dzień dobry mówili ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@myrmekochoria nie wiem za co dostała 25 lat, po prostu sama przeprowadziła aborcje xD. Sama nie mogła tego zrobić dzień przed porodem, kiedy w brzuchu był tylko płód, więc zrobiła aborcje chwilę po narodzinach i tyle, o co tyle szumu
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: Tak się zastanawiam. Jak Ci policjanci mogą być uśmiechnięci w takiej sytuacji, obrzydzenie lub grobowa mina to wszystko na co ja mógłbym się zdobyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: > oba wyroki zostały skrytykowane przez organizacje kobiece. W liście protestacyjnym do ministra sprawiedliwości podpisało się 20 organizacji i ponad 200 osób, w tym m.in. prof. Magdalena Środa i Krystyna Kofta. Jako argument w obronie Jolanty K. podnosiły one m.in. złą edukację seksualną, ograniczony dostęp do tanich środków antykoncepcyjnych oraz przemoc ze strony męża.

Czyli jak zwykle wszyscy winni opórcz kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz