Wpis z mikrobloga

Jest jakaś lista gier, które otrzymają w najbliższym czasie aktualizację na #ps5 ?

Odpalam sobie Wiedźmin GOTY a tu 30klatek xD no tak nie można żyć, podobno dopiero w drugim kwartane 2022 będzie aktualizacja do 60fps, jest jakaś rozpiska wszystkich aktualizacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: tę listę znam https://planetagracza.pl/ps5-gry-z-ps4-60-fps-pelna-lista-tytuly/
V.....m - Jest jakaś lista gier, które otrzymają w najbliższym czasie aktualizację na...

źródło: comment_1641501729HCYyTHWgn9R1Mmwim1i7pY.jpg

Pobierz
  • 12
@Victim to nie jest tak, że w kolejce się ustawiają twórcy którzy chcą wydać aktualizacje do gry. Są jeszcze zapowiedziane jakieś pojedyncze aktualizacje i też nieraz niespodziewanie ktoś takową ogłasza.

Z tych mi znanych to cdprojekt zapowiedział takową do wiedźmina i cyberpunka i ubi tryb 60fps do AC w Egipcie. No i Sony wydaje te swoje durector cuty ale nie wiem czy to się już zawiera w "aktualizacji" a pewnie jeszcze trochę
@Victim: dzięki temu wpisowi wiem ze ps5 mimo że wyglada jak gówno, mogłoby wyglądać jeszcze gorzej. Dzięki! To bardzo motywujące gdy patrzysz na konsole przy swoim telewizorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupiłem ps5 z zamysłem grania w wiedźmina, jakiez było moje zaskoczenie, kiedy to uświadczyłem właśnie 30 fps xD
Kupiłem sobie 5m kabel hdmi, podłączyłem do kompa, połączyłem pada z ps5 na Steam i mam to, czego chciałem xD
A ta biała skrzynka mi się tylko kurzy