Wpis z mikrobloga

Definicja pedofilii:

Pedofilia jest głównie pojęciem medycznym. Oznacza zaburzenie preferencji seksualnej, kiedy dla danego człowieka obiektem preferowanym seksualnie jest dziecko nieposiadające trzeciorzędowych cech płciowych. Definicja medyczna mówi, że „jest to akt lub fantazjowanie o angażowaniu się w aktywność seksualną z dziećmi przed okresem dojrzewania, jako preferowaną, lub też wyłączną metodę osiągnięcia podniecenia seksualnego”


Czy te Julki z instagrama są dziećmi przed okresem dojrzewania? Cytując klasyka - nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdjęcie poglądowe jednej z nich

Druga sprawa - dlaczego większość z tych Julek pieje na Instagramie aby coś udostępniać żeby "leciało w świat" jednocześnie ustawiając sobie profile IG na prywatne? Ponownie - nie wiem, choć się domyślam

Ja grubasa bronić nie chcę bo to co on tam pisał jest #!$%@?, ale jest GIGANTYCZNA, fundamentalna wręcz różnica pomiędzy byciem niewyżytym przegrywem któremu sperma zalewa mózg, a byciem pedofilem który potrafi czuć pociąg seksualny do np. 3-letniego dziecka

#wardega #afera #polskiyoutube
Pobierz Takeyourwarlock - Definicja pedofilii:

 Pedofilia jest głównie pojęciem medycznym. ...
źródło: comment_1641501521kqYF9m1ajWC6F0LkxRPnDo.jpg
  • 2
@Takeyourwarlock: zasadniczo każde rozszerzenie definicji jest zjawiskiem negatywnym.

Pedofilia - rozszerzona z pociągu seksualnego do małych dzieci na pociąg do nieletnich. Efekt? Jak myślisz o pedofilach, to widzisz ludzi, których pociąga młoda, atrakcyjna dziewczyna w wieku 16 lat, która od swoich starszych koleżanek różni się tylko wiekiem, a nie dojrzałością płciową.

Gwałt - ze zmuszenia do stosunku seksualnego z pobiciem rozszerzony na stosunek, na który nie było wyraźnej, bezpośrednio udzielonej zgody.