Wpis z mikrobloga

NIE WIERZĘ XD
Jakieś 2 tygodnie temu @Jakub_Olkiewicz wysnuł teorię, że Zagłębie Lubin ściąga zawodników, którzy się nazywają jak skoczkowie narciarscy a dzisiaj informacja, że do Zagłębia Lubin przyjdzie prawdopodobnie Martin Doležal XDDDD

https://sport.interia.pl/klub-kghm-zaglebie-lubin/news-martin-dolezal-o-krok-od-gry-w-zaglebiu-lubin-kontrakt-na-dw,nId,5753438

To jest niemożliwe XD

#mecz #weszlo #skoki #ekstraklasa
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 235
@toporek1234: no cóż, włodarzom Zagłębia trzeba po prostu podsunąć kilka pomysłów na transfery xD

W Hoffenheim gra Dennis Geiger, może będzie do wyjęcia, bez klubu jest obecnie były pomocnik Heerenveen - Yuki Kobayashi... Jest potencjał xD
  • Odpowiedz
@toporek1234

I gdzie ta jedna z najlepszych akademii w kraju?.

Nie raz nie dwa się chwali że będą tam takie talenty że głowa mała. I co i jajco jak dotąd.

Odkąd pamiętam to Lubin swój skład w większości opiera na Czechach, Słowakach, gości z byłej Jugosławii, i jeszcze paru zagraniczniakach.
  • Odpowiedz
@toporek1234: Ja mam ogólnie wrażenie że przez ostatnie 2 tyg się tyle stało że tetrycy mają tyle kontentu do przerobienia i jeszcze wszystko z czego śmieszkowali stalo się realne
Złote czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@r333m4k444 już tyle dziwnych akcji z tetrykami było (odwrotnie przepowiednie i pytanie gdzie jest dany piłkarz i co się z nim dzieje, a później jakieś spektakularne występy), że mam wrażenie iż piłkarscy bogowie lubią się z nimi droczyć XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rybazryzem85: Zarząd w tym sezonie kazał grać trenerowi młodzieżą ale starsi piłkarze mają doświadczenie, intuicję, których brakuje młodszym. Niestety tego nie przeskoczysz.
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: Kiedy Polska miała ostatnie sukcesy w piłce nożnej?
Ponad 30 lat temu.
Co to oznacza?
Że w tej chwili absolutnie nikt z Polaków w Polsce nie zna się na współczesnej piłce nożnej.
A sama infrastruktura nie uczy, uczą ludzie.
  • Odpowiedz