Wpis z mikrobloga

Gdy ludzie protestowali w obronie TK, kuce wyśmiewały protesty.
Gdy ludzie protestowali w obronie wolnych sądów, kuce wyśmiewały protesty.
Gdy ludzie protestowali przeciwko zmianom w prawie aborcyjnym, kuce wyśmiewały protesty.
Gdy ludzie protestowali w sprawie lex tvn, kuce wyśmiewały protesty.
Kuce teraz pytają gdzie są osoby które wcześniej protestowały i dlaczego nikt nie chce dołączyć do nich w sprawie facebooka (°°

#neuropa #oswiadczenie #facebook #konfederacja #bekazprawakow #internet #polska
saakaszi - Gdy ludzie protestowali w obronie TK, kuce wyśmiewały protesty.
Gdy ludzi...

źródło: comment_1641493348X59xZUYv7dbQX6iVF6nq76.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@saakaszi: o ironio...

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.

Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.
  • Odpowiedz
@saakaszi:

w obronie TK / w obronie wolnych sądów

Mateosz fakturowiec z niewiadowa, sędzia stuleja

zmianom w prawie aborcyjnym,

Marta WY-PIER-DALAJ Lempart

w sprawie lex tvn


"[PILNE] CHŁOP WZIEŁ TYLKO 2/3 SZCZEPIONEK I ZDECH POD AUTEM - Dlaczego nieszczepieni mają takie same prawa"

Jak to jest, że na tych protestach zawsze ciągnie się smród okropnego lewackiego "darcia #!$%@? bez względu o co, ważne że darcia #!$%@?"?
  • Odpowiedz
bedzie ciezko bez fejsunia, buahahaha xDDD


@rzymski_ntp: na fejsbuni wlasnie powstawje pierdyliart roznych profili konfederacji( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie sami zakladaja. Dodaj do tego kilkanascie profili politykow konfy i ich spore zasiegi( ͡° ͜ʖ ͡°) Juz teraz moge napisac. Dziekujemy :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Gdy ludzie protestowali w sprawie lex tvn, kuce wyśmiewały protesty.


@saakaszi: Tu akurat nie ma się co dziwić, bo zadziałał ten sam mechanizm o którym wspomniałeś. TVN szczuł na tych ludzi i propagował totalitaryzm w postaci paszportów szczepionkowych i odbieraniu ludziom praw, więc ci ludzie się na nich wypięli, co akurat jest w pełni logiczne. Nie możesz oczekiwać pomocy od kogoś, gdy minutę temu postulowałeś odbieranie mu praw obywatelskich.

Kuce teraz
  • Odpowiedz
WCALE NIE GOTUJEMY BIGOSU! DZIEKUJEMY LEWAGI11


@PomidorovaLova: oj bys sie zdziwil kto bedzie niedlugo gotowal. Nie masz pojecia ile ludzi bylo juz cietych na FB za rozne sprawy. gotujemy bigosik gotujemy ale dla was jak zobaczycie nastepne sondaze bo sami nie dacie rady tyle na raz produkowac :)
  • Odpowiedz
@Sprus: ależ ty durny jesteś.

bo pis wykorzystał furtkę prawną


Kłamstwo. PiS nie wykorzystał furtki prawnej, tylko w nielegalny sposób "anulował" uchwalę Sejmu poprzedniej kadencji w sprawie wyboru prawidłowo powołanych 3 sędziów.

teraz się okazuje, że sędziowie przyklepywali pozwolenia na szpiegowanie pegasusem i sami nie ogarniają w jakiej sprawie wydają wyroki


Zgoda na podsłuch nie jest żadnym wyrokiem. Pewnie się jeszcze okaże, że klepnął to jakiś nominat Ziobry, ale hurr durr
  • Odpowiedz
tylko w nielegalny sposób "anulował" uchwalę Sejmu poprzedniej kadencji


kłamstwo... poprzednia kadencja wprowadziła przepis który PiS wykorzystał

gdyby poprzednia kadencja PO+PSL z obawy, że kolejna ekipa przejmie trybunał nie zaczęli mieszać to tematu by nie było a PiS wykorzystało ten sam przepis i wielka ińba... jak PO+PSL grzebali przy trybunale to wszystko spoko, ale jak kolejni robią to samo i więcej to już nieee to przesada

Zgoda na podsłuch nie jest żadnym
  • Odpowiedz
Kuce teraz pytają gdzie są osoby które wcześniej protestowały i dlaczego nikt nie chce dołączyć do nich w sprawie facebooka (°°


@saakaszi: Widze, ze masz mokre sny, bo ja nie widze zeby ktos plakal xD
Coraz lepsze pomysly na tym waszym disocrdzie macie. Jak tam nadal zyczycie rodakom zdziesiatkowania przez pandemie?
  • Odpowiedz