Wpis z mikrobloga

Jeszcze kilka miesięcy i chady górnicy będą pozbywać się #szarakartadlaanonka która zostanie przygarnięta przez beta bankomata przegrywa gracza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obserwuj/czarnolistuj #wykopkopiekrypto

#gpuacl #kryptowaluty #ethereum #eth #ravencoin #rvn #ergo #kartygraficzne #gpu #kopaniekryptowalut #mining #komputery #nvidia #amd
cranberry250 - Jeszcze kilka miesięcy i chady górnicy będą pozbywać się #szarakartadl...

źródło: comment_1641484578rkzzUG6SflglHWVaPYZwX9.jpg

Pobierz
  • 20
@cranberry250: @cranberry250: No niewiem jest dużo innych monet do kopania. RVN flux itp itd pamiętaj, ze każda moneta kiedyś kosztowała 0,000001 centa. Wystarczy poprostu nie sprzedawac na bierząco tylko raz do roku np. No i wisienka na torcie niewiem czy komuś się chce w to bawić ale jak mam zbyt dużo wolnego szukam gowno coinow do kopania co daja zwroty trzy razy tyle co eth. Są to gowno projekty z
@cranberry250: uprzejmie należy również przypomnieć ludziom żeby nie dali sobie wciskać kitów górników, że z takimi kartami wszystko jest w jak najlepszym porządku i taka pokoparkowa karta to prawie nówka sztuka. Karty górników będące w świetnym stanie to może jakieś 10% ludzi co rzeczywiście znają temat i mają warunki wręcz sterylne w swoich kopalniach. Należy pamiętać, że jednak większość kopaczy źle obchodzi się z kartami i ich kopalnie to syf. Syf,
@cranberry250: Oficjalnie gotowiec z allegro za 22k PLN (porównywałem za pośrednictwem kalkulatora Nice Hash) zarobi w ciągu roku 8k PLN. Oznacza to, że w trakcie okresu gwarancyjnego już nawet koparka za roczne zarobki w januszexie się nie odrobi ¯\_(ツ)_/¯
@cranberry250: Nie chodzi mi stricte o obecną inwestycje, a o różnice czasową. Porównanie tego, jak duży był zwrot kilka lat temu, a jaki jest teraz.

A tak prywatnie pomijając spekulacje, to co uważasz? Myślisz, że ten rynek będzie upadał nawet, jeżeli hipotetycznie założymy, że przejście na POS jest kolejnym kłamstwem? Uważasz osobiście, że np na przełomie 2023-2024 opłacalność będzie nadal proporcjonalnie spadała?

Na mój chłopski rozum jak jeszcze cena #!$%@? x2,
@cranberry250: Edytowałem komentarz, gdy odpisywałeś, bo zapomniałem dodać ostatniego akapitu.

A z odpowiedzią w sumie się zgadzam, natomiast opłacalność kopania ETH i użyteczność coina nie ma w sumie korelacji 1:1. Warto to zaznaczyć, bo jednak jakaś korelacja występuję, no ale jest ona pewnie niewielka. Wydaje mi się, że ten coin jest jednak na dużym hajpie cenowym i następne 5-10 lat nam sporo pokaże. Z kolei BTC jest tutaj na dłużej i
Jak dla mnie to w ogóle trzeba powoli sprzedawac te koparki… Ceny prądu podnoszą wiec mysle, ze jak ktoś ma mniej niż 6 kart nie opłaca się. Sprzedać i wsadzić ta kasę w staking albo farming i zarabiamy 2 czy 3 razy więcej