Wpis z mikrobloga

Po co komu telewizor jak jest akwarium? jak widać morskie już pracuje. No i nie mogę się doczekać aż zacznę wpuszczać życie tam no ale cierpliwość w tym przypadku ma być moją tajną bronią. Przy okazji nurtuje moją głowę jedna rzecz - czy korale się też przycina tak żeby zajmowały tylko określone stanowiska? Jeśli tak to jak to się robi? Niestety po wpisaniu takich pytań w google jest klasyka ,,było już na forum, użył byś google" itp.
Tag do obserwowania -> #morskibaweu
#akwarium #akwariummorskie #akwarystyka
I.....j - Po co komu telewizor jak jest akwarium? jak widać morskie już pracuje. No i...

źródło: comment_1641479818A5zP1SCC40nR2jtnAztbHC.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Imnotokej: Osad z czego? Miałem to samo na ceramicznych donicach, pleśń niestety. Na początku może wyglądać jak osad, ale potem osad ma coraz większe futerko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@psylo: Ta doniczka ma tak, że jak nalewam wody to widać jak ona to też chłonie i trzeszczy aż. Miejscami jest to rdzawe niczym żelazo z wody więc jak się temu przyglądałem to wyglądało jak zwykły kamień z wody bo akurat takimi drogami woda sobie znalazła miejsce. Mogę się mylić, wzrok już nie ten :P
  • Odpowiedz
@fishery: Wole wiedzieć na zaś co będę robił za 5 lat jak przerosną :P
@3Xpro: To jest Ludwigia Sp mini super red - mocno polecam bo niby jest taka średnio wymagająca a u mnie rosła nawet pod 0,25W/l i była tak elegancko czerwona praktycznie cała i nie tylko na końcówkach. Polecam
  • Odpowiedz