Wpis z mikrobloga

Pobrałam sobie aplikacje Internetowe Konto Pacjenta na inny telefon, pobrałam na właściwy telefon przez bluetooth plik z rozszerzeniem .APK i wyskakuje mi błąd że "aplikacja nie została zainstalowana". Nie wiem czemu bo to nie pierwsza aplikacja która chce w ten sposób zainstalować, inne działają bez problemu. #pomusz #android #aplikacje
  • 4
  • Odpowiedz
@vvertoi: gdybym to mogła pobrać z Google Play to już bym to zrobiła :P mam google zarejestrowane na Argentynę żeby płacić jakieś grosze za YouTube premium. Więc nie mogę pobrać apki przeznaczonej tylko dla Polaków bo pokazuje komunikat że aplikacja nie jest dostępna w twoim kraju.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lena93:

nie mogę pobrać apki przeznaczonej tylko dla Polaków bo pokazuje komunikat że aplikacja nie jest dostępna w twoim kraju.

Możesz spróbować użyć nieoficjalnego klienta Sklepu Play - Aurora Store. Nie musisz się tam logować na swoje konto Google. Sam korzystam z tej aplikacji od lat na urządzeniu bez usług Google i mogę ją polecić.
  • Odpowiedz
  • 1
@mp107: @Lena93: no proszę,a jakoś przy promocji na YouTube premium i te kombinacje z VPN nikt nie mówi o tego typu problemach, dobrze wiedzieć
  • Odpowiedz