Wpis z mikrobloga

@bary94pl: @genocidegeneral: @Karton343: @jerry_owies: @zarev: posłuchajcie, to jest tylko kompensacja z mojej strony. Otóż zainstalowałem sobie to wszystko, te wszystkie patche itd, odpalam te #!$%@? gre, ustawiam dosłownie wszystko co związane z grafiką na jak najniższe - a i tak mi laguje w trzy #!$%@?. Klasyczny g2nk mi normalnie chodzi na średnich, ale ten mod nie chce ruszyć na moim komputerze. Nie jestem graczem, ściągnąłem to tylko
@jerry_owies: gdybym tak napisał to każdy by ominął tego posta, a tak to przynajmniej może ktoś się znajdzie, który zechciałby mi pomóc to zoptymalizować, o ile się w ogóle da

@zarev: to ten mod na super grafike do gotika? jeśli tak to nie instalowałem tego. Instalowałem tylko to co tam oficjalnie napisali, czyli te pacze, fixy itd
@jedzoncy: Aha, czyli nawet nie zagrałeś a oceniasz grę negatywnie, bo ci nie chodzi. No tak, w takim razie twoja ocena jest jak najbarzdiej adekwatna.
A chodzi to gorzej, bo ten mod wyciska z tego silnika ostatnie soki. Najbardziej tnie się w mieście, bo to miasto jest 3-4 razy większe niż Khorinis, i posiada z 4-5 razy więcej NPC.
Twórcy zresztą podawali wymagania sprzętowe, i wszyscy wiedzieli że poszły delikatnie w
@jedzoncy: Na olx jakieś stare pc po 200-300 zł i praktycznie każdy ma minimum 4GB Ramu. Więc aż strach pomyśleć co to za laptop. Nad małym upgradem nie chciałeś pomyśleć? Komfort użytkowania byłby dużo lepszy i to nie tylko do Gothica.
@Pesadelo: ja tego laptopa właśnie kupiłem do filmow jakoś 3-4 lata temu właśnie za 300 zł, i wydawało mi się to super okazją, że mam laptopa za 300 zeta, wydawało mi się że takie laptopy 4gb to chodzą po kilka tysiecy