Wpis z mikrobloga

Pomyślałem, że się tym podzielę. Jeśli komuś zanleży na rózowej, która będzie w porządku ect polecam rózowe spod znaku #teczowypasek. Z racji, że natura przekręciła im wajche preferencji sa pozbawione hipergamicznego toku myślenia, a nawet mają ciekawe zainteresowania. Jedyny mankament jaki często może się zdarzyć to silne, lewicowe poglądy, ale nie musi to być norma. znałem taką teczową emo w gimnazjum, pogadało sie z nią o grach, muzyce metal ect. Polecam i szukajcie. #przegryw #blackpill
  • 8
@Jarkendarion: gdybym był zainteresowany różowymi to szukałbym właśnie takiej dziewczyny. To co się dzieje w świecie różnopłciowych randek budzi we mnie jakiś wewnętrzny sprzeciw i współczucie dla facetów hetero.

i nie obrażajcie się na "lewicowe poglądy". Dorastając w konserwatywnym, katolickim kraju, gdzie ludzie cię szkalują a państwo aktywnie utrudnia życie po swojemu, ciężko nie być po stronie zmiany obecnego stanu rzeczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
i nie obrażajcie się na "lewicowe poglądy". Dorastając w konserwatywnym, katolickim kraju, gdzie ludzie cię szkalują a państwo aktywnie utrudnia życie po swojemu, ciężko nie być po stronie zmiany obecnego stanu rzeczy.


@Ravenek: Nie wiem czy żyjesz w piwnicy odcięty od internetu, ale lewicowość kobiet to globalne zjawisko i nie wymaga życia w _"konserwatywnym, katolickim kraju"_
@Distroir: tak, żyję w piwnicy, a o co chodzi?

lewicowość i prawicowość są względne. Zwracam uwagę, że w takim kraju jak Polska zostanie "lewaczką" jest dużo łatwiejsze, bo mamy okno overtona mocniej na prawo niż reszta naszego kręgu kulturowego.
@Distroir: Czy ja wiem, czy globalne? Kiedyś widziałem statystykę dla Hiszpanii, i wynikało z niej, że większość wyborców mocno prawackiego Vox to kobiety, centrolewicowe PSOE chyba miało niewielką przewagę kobiet, a na lewicowe Podemos w blisko 60% głosowali faceci. W Niemczech chyba też na SPD i Die Linke głosowało więcej mężczyzn niż kobiet, ale pewien nie jestem.