Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam dylemat i proszę o radę. Mam ogromny kompleks swoich mały piersi, z opinii innych osób wynika, że są ładne, pasujące do mojej postury, jednak ja sama się czuje mało kobieco, zwłaszcza że się odrobinę różnią od siebie, są niesymetryczne. Obecnie pracuje, nie za jakieś spore pieniądze, uczę się, myślałam o odkładaniu jakiejś kwoty co miesiąc, ale w takim tempie, licząc wszystkie wydatki etc, ewentualna operacja piersi w dobrych wiatrach jest realna za dobre 7/8 lat xD Pytanie do kobitek, które były w podobnej sytuacji, czy taka operacja na raty jest w ogóle warta uwagi? A może poczekać? Proszę o opinie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d568e037651b000a906925
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz niebieskiego? Pewnie tak. I jeśli on cię do tego namawia to niech pomoże z kasą. Ale z twojego opisu wynika, że albo nie masz albo masz i jemu pasuje jak jest ale ty nie liczysz się z jego zadaniem. I pewnie ta druga opcja czyli nie liczysz się z jego zdaniem bo wiesz że i tak go zostawisz jak zrobisz większe cycki i znajdziesz lepszą gałąź :).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rób dla własnej akceptacji siebie skoro czegoś Ci brakuje.

Albo nie rób jak uważasz to za zbyteczne i możesz z tym żyć.

Dwa to są niesymetryczne bo tak już jest nic na to nie poradzisz. .

Raty są możliwe ale nie mam pojęcia n jakiej kwocie miesniecnxie się może skoczyc
  • Odpowiedz
poczekaj z operacja do momentu jak juz bedziesz miec dzieci odstawione od cyca. Piersi po ciazy i karmieniu diametralnie sie zmieniaja i jesli zoperujesz je juz teraz to musisz sie liczyc z tym, ze bedzie czekac Cie kolejna operacja pozniej.
A na razie odkladaj sobie kase na ten cel. I staraj sie cieszyc tym co masz - same wobec siebie jestesmy najbardziej krytyczne, wiec to jest mega trudne, ale skoro inni ludzie
  • Odpowiedz
MagicznaBaba:
@OP: Moja dziewczyna mam małe i są piękne. Na szczęście ona nie ma takich kompleksów jak ty bo jak kobieta widzi jakich mankament swojej urody to nawet jak innie mówią jej, że jest ok to i tak nic nie zmienia. To często problem psychiczny a nie fizyczny.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz