Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich przybyłych.

Pozwoliłem sobie zebrać nas w tej nitce z jednego powodu: abyśmy raz w życiu w obliczu problemu nie narzekali jak typowi Polacy, tylko postarali się znaleźć jakieś pozytywne wyjście z sytuacji. Albo chociaż, jak to mawiają Anglicy, iskrę nadziei za ciemnymi chmurami. Kieruję więc do was pytanie:

Jakie polskie kanały o grach warto teraz oglądać?

Nie muszą być znane. Mogą być niszowe. Warunek jest jeden: twórcy, którzy AKTUALNIE robią dobre materiały. A nie, że ktoś 5 lat temu robił i teraz przez sentyment będziecie polecali. Biorę po 5000zł od każdej drużyny (bo inflacja) i słucham państwa.
#tvgry #gry
Goryptic - Witam wszystkich przybyłych. 

Pozwoliłem sobie zebrać nas w tej nitce z...

źródło: comment_1641413487ZJI7Js0wk5DgoeVoOOjbov.jpg

Pobierz
  • 16
@Goryptic: przepraszam za autoreklamę, czuje w tym jakieś drobne zażenowanie, ale może to będzie akurat to, więc polecam siebie - tzn. mój kanał gry są sztuką. Filmy wrzucam raz na miesiąc, bo miesiąc zajmuje mi posklejanie jednego materiału z kiludziesięciu godzin nagrań. Skupiam się na designie gier, ich głębi, tym czym zachwycają. Może to będzie to, na pewno jestem niszowy :)

Polecić też mogę:
1. 60 fps - takie bardziej
@marekseo: Akurat z AVGN została tylko łuska. Zajrzyj sobie na r/TheCinemassacreTruth, teraz to wygląda tak że James tam jedynie występuje, wszystko inne jest ogarniane przez grubasów z Screenwave, a cała stara ekipa Cinemassacre poszła w swoją stronę. Do tego w zeszłym roku mocno się im oberwało za plagiat, a to wszystko dlatego że James "nie ma czasu™" i wszystko jest robione przez leni którzy nie mają pasji którą James dawno