Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Ja mam 27, a już od 2 lat regularnie zdarza mi się, ze mnie kark #!$%@? przez kolejne 2/3dni. Zginę kiedyś przez to na pasach, bo nie mogę sprawnie się rozejrzeć. A to tylko dlatego, ze w trakcie spania głowa mi się przekręciła o pół stopnia lub akurat księżyc był w pełni ( ͡° ʖ̯ ͡°) 25lat to jakaś magiczna granica między bogiem, a prawdą
  • Odpowiedz
  • 5
A wystarczy zapewne trochę ćwiczeń fizycznych i biurowe stanowisko pracy zgodne z BHP i problem znika.
I mówi to człowiek 30 lvl, który wraca od fizjo I zajęć indywidualnych bo z bólu spać nie mógł xDDDD
  • Odpowiedz
Polecam kupić porządny materac, 31lvl here, zmiana materaca na porządny(w moim przypadku o średniej twardości) rozwiązał problem bolących pleców.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Przychodzi Pan Maruda, ale prawda jest taka, że to takie peirdolenie, że po 30 to już do grobu można sie szykować, gówno prawda. Po prostu lata zaniedbań, brak treningu jakiegokolwiek, spięte pół ciała, nieleczone wady postawy, #!$%@? dieta, złe nawyki i to się przekłada później na ogrom problemów ze zdrowiem. Najlepiej ciągle marudzić i nic nie robić żeby jakoś poprawić swój stan, lenie śmierdzące ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz