Wpis z mikrobloga

Mam Redmi Note 4 4/64GB, ale musiałbym wymienić w nim wyświetlacz i już 2 raz baterię. Ogólnie telefon mi wystarcza, nie zamula. Warto bawić się w wymianę wyświetlacza, czy jest duże prawdopodobieństwo, że trafię na jakiś wyświetlacz słabej jakości? Alternatywą dla naprawy jest wymiana na jakiś telefon do 1000 zł. Co robić? Wydaje mi się, że nie było jakiejś rewolucji w smartfonach i raczej jestem za naprawą.

#smartfon #telefony #xiaomi

Co robić?

  • Naprawiać stary telefon, bo jeszcze dobry 14.3% (5)
  • Kupić nowy telefon 85.7% (30)

Oddanych głosów: 35

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BotRekrutacyjny dla mnie Samsung A52s jest obecnie najlepszym średniakiem. Jest kompletny - ma dobry procesor z 5G (snap 778), ma głośniki stereo, najlepszy aparat w tej klasie z optyczną stabilizacją obrazu, wodoszczelność, ekran amoled. Ale jest trochę droższy choć... dzisiaj był w promocji za ok. 1400 zł.

Ale można też zobaczyć oprócz A52s dwa inne modele praktycznie identyczne, bo różniące się procesorem, a często znacznie tańsze. Pozostałe zalety są takie same,
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny dobry wybór. Też na głównym telefonie jadę na Samsungu :) a ten jest dobrze oceniany. Na pepperze co chwilę masz promki na niego i na s20 fe. Ustaw sobie alert. Da się kupić sporo poniżej cen marketowych.
  • Odpowiedz