Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
O cię wuj, takiej głupoty jeszcze nie widziałem - rejestrator zamiast lusterka wstecznego, jaśniejszy niż otoczenie i wyswietlajacy ciągle tylko to co z przodu. Ktoś potrafi wytłumaczyć sens tego gadżetu? Nie spełnia zadania jako lusterko wsteczne i świeci jak lampka nocna.

#glupiegadzety #kierowcy #bezpieczenstwo #wideorejestrator
Kulek1981 - O cię wuj, takiej głupoty jeszcze nie widziałem - rejestrator zamiast lus...

źródło: comment_1641365749W1STE2bfd4fP2UP2jcovAW.jpg

Pobierz
  • 18
@Kulek1981: sam kiedyś rozważałem te wideorejestratory pod kątem zaoszczędzenia widoczności (kamerka to dodatkowy klamot, ograniczająca widoczność). Niemniej żaden nie spełnił wymagań i zamiennie kastrował funkcjonalność lusterka wstecznego co dla mnie jest dyskwalifikujące. Jeszcze tutaj jak na obrazku, gdzie wideorejestrator jarzy jak telewizor, to o zmierzchu w ogóle dyskomfort.
@elemenTH: tak samo mnie to dziwi
U mnie rejestrator za lusterkiem że go nie widać a kabel też schowany i podłączenie pod decha. Wsiadasz do auta nie widać że jest jakaś kamera. I tak ma być
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sirgorn: jesteś pewien że wyświetlał to co z przodu? Z tego co wiem, wiele tego typu rejestratorów pozwala zamontować kamerę z tyłu i wyświetlać z niej obraz w czasie rzeczywistym