Wpis z mikrobloga

Piszę ten post jeszcze raz bo został usunięty. Moje pierwsze zetknięcie z Blackpillem jakie miałem było dość wcześnie, w wieku Uwaga 7 lvl w zerówce nie zapomnę tego nigdy kiedy nauczycielka kazała usiąść pewnej dziewczynie koło mnie ta mi się podobała na to polecenie skrzywiła się, powiedziała że ,, nie chce siedzieć z tym brzydalem,, (dziś ta dziewczyna studiuje prawo) nigdy tego nie zapomnę byłem prześladowany przez swoich rówieśników zerówka to mój najgorszy okres w życiu . Potem przyszła Szkoła Podstawowa byłem cichy bałem się odezwać do nauczycieli byłem wstydliwy w Gimnazjum, to samo było brak kobiety kolegów po gim poszedłem do Zawodówki (najgorszy wybór bo kompletnie nic nie umiałem nie lubiłem swojego zawodu) tak przeleciał mi okres szkoły średniej zaczęłam wkoncu szukać różowej w realu spotkałem się może z kilka kobietami przez całe swoje życie 24 lvl oczywscie nic nie wyszło robiłem fake konta na fb wysłałem kopiuj wklej te, same wiadomośći bez odezwu w najlepszym przypadku dostawałem odpowiedzi że mają chłopaka lub nie szukają nikogo. Podałem się do czasu gdy poznałem jedna dziewczyne zagadalem w realu odważyłem się, ideał przegrywa ale ona dała mi kosza po 2 spotkaniach chodziłem z kwiatami brałem ja do restauracji popadłem w depresji bo się zakochałem... (dodam że jestem romantykiem i Gentelmenem nie zalezy mi na seksie) w tym czasie inni wchodzili w związki z tymi kobietami bez kwiatów, latania stawiania im potem zrywali z nimi gdy ja się starałem dla tej jedynej dostałem kosza jak mówiłem zakochałem się w niej nic mnie nie cieszy nic mi się nie chce, moją pewność siebie nie istnieje czuje się jak gówno nie mam matury /studi prawka robię na śmieciarce dla różowych jestem gównem zresztą nie mogę patrzeć na inne bo myślę o tej jedynej. Gram w gierki choć i to mnie cieszy.
#blackpill #przegryw #depresja #p0lka
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Geralt678: Masz bardzo podobną historię do mojej, 24 lvl here. Z tą różnicą że nigdy nie próbowałem szukać różowej, przez zjechaną psychę i słaby wygląd uważam się za totalnego przegrywa. Nie wiem czym mógłbym zaimponować jakiejś dziewczynie...

kiedy nauczycielka kazała usiąść pewnej dziewczynie koło mnie ta mi się podobała na to polecenie skrzywiła się, powiedziała że ,, nie chce siedzieć z tym brzydalem


W podbazie jedna dziewczyna otwarcie stwierdziła że
  • Odpowiedz
@MikiV8: Witaj w moim świecie czuje się jak gówno i nieudacznik po ostatnim koszu gdy moja idealna szara myszka dala mi to moja pewność siebie poszybowała w przepaść..
  • Odpowiedz
Ja jestem stały w uczuciach


@Geralt678: Pierwszy raz przeżywałem 3 lata taki był mocny ślad feromonowy przy kolejnych razach już trzyma mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nie nie jesteś stały to tylko feromony (zapach z ci..y) tak działa na mózg powodując zalew hormonami reszta to racjonalizacja.
  • Odpowiedz
@Geralt678: spotykaliśmy sie dłużej, bo kilka tygodni, jak mnie zostawiła to byłem w szoku. Pierwsze 1,5 miesiąca było najgorsze, teraz też za dużo o niej myślę ale jest na pewno lepiej niż na początku.
  • Odpowiedz
@Geralt678: stary, smutna historia ale musisz przestac być #!$%@?ą. Jak nie zaczniesz siebie szanowac, to cie nikt nie bedzie szanował. Wiem, że łatwiej powiedzieć niż zrobić ale proponuje iść do jakiegos psychologa i chociaż spróbować się ogarnąć.
  • Odpowiedz