Wpis z mikrobloga

#samochody #detailing

szybkie 3 pytanka:

coś lepszego od adbl ssw w stylu: nałóż i nie przejmuj się za bardzo, z dobrą wytrzymałością i możliwością aplikacji na mokry lakier? żeby coś tam wygląd podbiło i ułatwiało czyszczenie?

sprawdzony allegrini gogo insect a może bug off z cleantecha?

jaki polecacie tire dressing?
  • 16
@kAdi: 1. ADBL SSW bardzo dobry w swojej klasie, qdkow aplikowanych na sucho i mokro jest mnostwo, musialbys poczytac, poogladac testy
2. Sprawdzony z mojej strony carlab bug remover, bardzo ekonomicznie wychodzi w bance 5L, mozna oprysk i z pianownicy, jak chcesz koncentrat mozesz sobie sprawdzic elite detailer, mi lepiei podpasowal carlab jako gotowy produkt.
3. Do tej pory uzywalem rrc, daniel washington i adbl black water. Black water szybko schodzi
@kAdi 1. CarPro Elixir ale o takiej trwałości jak ssw można pomarzyć. Ogółem z tych quick waxow ssw wyróżnia się właśnie trwałością + podbija look i daje hydro. Ciężko o coś tak trwałego i efektywnego żeby dołożyć pieniądze i kupić (bepro Bead to prawie to samo).

2. Ja używam allegrini z koncentratu bo najtańsze, skuteczne i nie zżera wosków.

3. Testowałem tego na jesieni sporo i ciągle mi najbardziej podchodzi K2 pro
@kAdi: Raczej dobry wybor, podobno mega wydajny, aplikuj na gabke, mozesz tez uszczelki zewnetrzne poleciec. Sprawdz sobie film na yt u MXNowicki
@vlodek2532: pamiętam o tym, natomiast przez zeszły sezon nie zużyłem całej butelki więc to co zostało + nówka na pewno mi wystarczy.
Jakbym miał miejsce gdzie te graty trzymać to koszyk wyglądałby na pewno inaczej i wziąłbym koncentrat 5l + jakieś butelki itp. ()
@vlodek2532: @Bedba: jasny gwint, sklep w którym zamówiłem nie ma na stanie allegrini i fx'owego tire dressingu.. mieliście może doczynienia z chemotion tire dressingiem i bug removerem?

poczekałbym na tamte itemki ale potrzebuję paczkę do wtorku :/
@kAdi: Niestety nie, ale tire dressing powinien byc dobry. Jezeli chodzi o bug removery to niby proste przeznaczenie, rozpuscic owady, wiec tez nie powinno zawiezc.