Wpis z mikrobloga

@Miszcz_Joda: też zadaje sobie to pytanie. Po takim czymś to powinien być out z miejsca. Nie ma ratunku dla tego kraju. A oni dalej prowadzą w sondażach. W najlepszym scenariuszu władze przejmuje ekipa inna niż PiS ale po 8 latach (jakoś tak) krąg wraca do pktu poczatkowego i mamy znowu PIS. W Polsce nic innego się nie uda. Szkoda mi słów po prostu.
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda: Kilka przyczyn:
- Bo mogą. Bo są w tym lepsi niż poprzednicy. Oni poszli z programem medialnym bardziej niż poprzednicy w rządzie.
- Brak transparentności, rozliczania, etc.
- Nikt jeszcze nie poszedł za nic siedzieć, etc., więc co im zabroni?
  • Odpowiedz
@FishyGuy: Cała nadzieja w tym, że Kaczafii nieśmiertelny nie jest, a cała jego banda zagryzie się wzajemnie po jego śmierci. To on stworzył PIS, to on zgromadził tą bandę. Nie wierzę, że potem znajdą sobie jednego lidera, którego będą słuchać bez mrugnięcia okiem.
  • Odpowiedz
jaki cudem oni jeszcze rzadza po tylu aferach....

@Miszcz_Joda: a gdzie byliście jak KOD protestował? Gdzie jak były protesty w sprawie SN, obrony konstytucji, KRS? Gdzie jak protestowały kobiety? Gdzie jak protestowali ObywateleRP? Gdzie jak były protesty przedsiębiorców?
Nie pytam tylko Ciebie, tylko ogólnie wykopków. Z tego co pamietam zajmowali się głównie wyśmiewaniem protestujących.
PIS sam się nie obali.
@wielkaberta: @FishyGuy:
  • Odpowiedz
Z tego co pamietam zajmowali się głównie wyśmiewaniem protestujących.


@apee Ja pamiętam że jak PiS doszedł do władzy i zobaczyłem co wykopki pisały to zrozumiałem co mają w głowach ci ludzie co na nich głosowali - bo wcześniej nie miałem pojęcia.

- "no pis nie jest najlepszy, ale gorzej od PO się nie da rządzić"
- "dopiero przejęli władzę, zobaczymy jak sobie poradzą ale na razie wygląda to
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio trzeba przyznać że Platforma poleciała bardzo szybko bez Tuska, to pewnie z Pisem będzie to samo

Trochę tylko szkoda ze w Polsce obowiązuje model wodzowski, partia bez lidera który wszystkich trzyma za mordy nie istnieje

Widocznie jesteśmy kultura wschodnia, przesiaknelismy stepem
  • Odpowiedz
@EvilToy w takie dni, tygodnie, miesiące nawet! żałuję, że @Edek_Niemiec wyłączył się ze swojej propagandowej, partyjnej działalności. Tyle kretynizmów! Afer! Czystego Sqrwysyństwa! I nikt nam nie tłumaczy dlaczego to dobrze, że partia niszczy ten kraj. Niby pełno pisowców, ale jakoby żadnego nie było. Wielkie uczynił pustki na wykopie moim.
  • Odpowiedz