Wpis z mikrobloga

@Zjem_Ci_nos: Już dawno się pozbyłem takiego toku myślenia. Czasem jak ktoś #!$%@? i się mądrzy to pytam na co się ta jego mądrość przełożyła. Mnie natomiast zawsze ludzie traktowali protekcjonalnie i moje mieszkania i domy to jest jakiś fart i zasługa wszystkich wokół. Ale jakoś tak ostatnio złagodniałem w swoim basenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
@bones1909: Ano to że żyjemy w takim świecie jakim żyjemy a nie w zasranej komunie i pieniądze wpływają bezpośrednio na jakość życia. Oczywiście powinienem tez dodać ze mam naprawdę duża i kochająca rodzine ale to już sprawy całkowicie subiektywne. Na ale widzisz, teraz mamy właśnie Ciebie który będzie mówił czy tamten należy do mądrych czy nie. Śmiechu warte. Ok kasuje to po się posracie zaraz. Każdy sobie musi jakoś wyjaśnić swoją
@genkamyk: O czym ty piszesz? Naprawdę masz problem z rozróżnianiem pojęć używanych w języku polskim? Czym innym jest mądrość, czym innym jest przedsiębiorczość, a jeszcze czymś innym może być posiadanie dużej wiedzy, bo czy mądry jest ktoś kto wykuł na pamięć np. wszystkie daty historyczne i sypie nimi jak z rękawa? Moim zdaniem nie. To nie jest kwestia umniejszania tylko nazywania odpowiednio cech. Możesz być mądry i przedsiębiorczy, a możesz być
@bones1909: No rozumiem Cię ale ja się odnosiłem do mema, który opisuje niejako to o czym mówisz. Że ludzie znający gównofakty i pewni siebie są uznawani za mądrych a nic za tym nie idzie. Natomiast tez nie uznawałbym kogoś, kto nie mając rzeczywiście jakiegoś #!$%@? pecha a mimo to nie potrafiącego sobie poradzić z życiem za mądrego