Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow 4 stycznia

TXT tutaj
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow 4 stycznia

TXT tutaj

źródło: comment_1641265892farcr1cn7t0hNSM6hGyzEq.jpg

Pobierz

News dnia to...

  • Przyczyna śmierci Betty White 3.2% (87)
  • Spłonął parlament RPA 4.1% (113)
  • Sylwek Polsatu na stadionie to klapa? 6.7% (182)
  • Przerwana orgia bo typ pomylił mieszkanie 17.8% (486)
  • Kolejny problem Marvela 1.4% (37)
  • Próba zabójhstwa premiera Haiti 10.6% (289)
  • Zima szaleje w rejonie Waszyngtonu 56.2% (1531)

Oddanych głosów: 2725

  • 94
  • Odpowiedz
@Hethrir: @urarthone: ale stary xD ty masz naprawde wiecznie sapy do ludzi dla ktorych robisz kontent. Dostajesz krytyke i nie umiesz jej przyjac. Po co robisz cos na pol gwizdka? Sam ciagle piszesz ze jestes zarobiony i masz malo czasu. Albo to rob i ulepszaj jakosc albo to olej i nie zawracaj sobie glowy.
  • Odpowiedz
@ImCandy: a to Ty jesteś tym, co miał kiedyś przestać czytać :D, sorki, że nie skojarzyłem. Poważnie wchodzisz pluć się tutaj i sapać dwa razy głośniej? Nie będę nawet sprawdzał, gdzie się udzielasz. Zapraszam na kolejne z błędami za 4-5 h XD
  • Odpowiedz
@urarthone: Jestes tak zadufany, ze nawet TopGar powinien sie od ciebie uczyc. Wypisz mnie z tych wpisow plis. Co innego czytac cos sredniego z potencjalem, a co innego walic grochem w sciane.
  • Odpowiedz
@ImCandy: to ja tu grochem chyba nawalam, jak nie dociera, że robię co mogę, a czasami nie wyjdzie i tego nie da się tutaj poprawić. Co miałbym poprawić niby? Więcej godzin na korektę poświęcać o 4 rano? Bądź poważny. A spoko, usuwam, nie wiedziałem, że wołam, prośba działa w dwie strony, co do wołania i zaprzestania.
  • Odpowiedz