Wpis z mikrobloga

Siema! Ma do Was pytanie. Od dawna mam neostradę w Orange (i tylko ją). Jakiś czas temu na moim koncie zaczęły pojawiać się nowe numery na kartę - mam ich już sześć. Trochę się obawiam w związku z tym że teraz trzeba nowe numery rejestrować - ja tego nie robiłem. Niepokoi mnie to że może ktoś zamawia te numery na moje dane w niecnym celu. Co o tym myślicie? Ktoś też tak ma?

#orange #neostrada #gsm #orangepolska
Miczogen - Siema! Ma do Was pytanie. Od dawna mam neostradę w Orange (i tylko ją). Ja...

źródło: comment_1641239550MHbmqV7hdE7rr4lUPZ7DU4.jpg

Pobierz
  • 9
@Miczogen: Wyłącz pocztę głosową na tych numerach ( ͡° ͜ʖ ͡°) nastepny krok to wyrobienie duplikatow w salonie (za darmo, a oryginalne karty przestaną dzialac, niech sie dziwią czemu.) Podejrzewam ze ktos mogl wziac twoj telefon gdy nie patrzyles i potwierdzic nim rejestrcje swojej karty na twoje dane(?) a potem juz łańcuszek z telefonu na telefon potwierdzanie danych
@Miczogen są dwie opcje, pierwsza - ktoś zarejestrował je na Ciebie przez pomyłkę, wyszukał klienta w innej zakładce itd, system na to pozwala niestety, ale wszystkie były by zarejestrowane jednego dnia a jak piszesz one się pojawiają więc pewnie ktoś robi z nimi coś - możesz je wyłączyć i obserwować czy pojawią się kolejne