Wpis z mikrobloga

@Wolf1986: No to mów, że nie znasz języka i same kolory napisów już cię triggerują, bo ja tam nie widzę nic lewackiego oprócz elementarnych zasad współżycia międzyludzkiego, które powinieneś wynieść ze szkoły i z domu, o ile nie wychowałeś się w patologii. Niestety patusów ci u nas dostatek, stąd niektórzy muszą nosić takie koszulki. Może któryś rozczyta.
@smutny_kojot: Serio kobiety nie maja żadnych praw. Pozamykane z przegrywami w piwnicach. Dobrze, ze jest otwarty, liberalny świat arabski tam mogą uciekać aby być wolne i wyzwolone. Nie to co europejski ciemnogród.
Do „zbieraczy bawełny” nawet się nie odnoszę. Zwierzęta maja więcej rozumu. Całe to śmieszne Bml pokazało co potrafią.
Love is love.
Co do nauki już w stanach pokazali, ze jest rasistowska. Musza obniżać wymagania czarnym i Latynosom.
Imigracja jest
@smutny_kojot:

"Lewactwo", już tłumacze dlaczego:

Black Lives Matter - All lives matter byłoby elementarną zasadą współżycia międzyludzkiego, black lives matter to ruch działający wyłącznie na korzyść czarnoskórych, nawet, jeśli jest to nie fair wobec innych ras.

Women Rights are human rights - pełna zgoda.

Immigration is a good thing - bzdura. W samym niesprecyzowanym fakcie imigracji nie ma nic dobrego. Imigracja może być zarówno zła jak i dobra. Jeżeli imigracja działa
@ruszka: Tutaj nie odniosę się do całości, bo nie mam aż tyle czasu, ale pijesz głównie do emigracji, więc zakładam, że polskich emigrantów zarobkowych w bogatszych regionach świata potępiasz nie mniej mocno niż tych o ciemniejszej karnacji u nas. Jednym z twoich argumentów przeciw emigracji jest troska o gospodarki regionów, w których przeróżne konflikty toczą się nieustannie od pół wieku i dłużej, więc czy nie sądzisz, że o naszą stabilną wszak
@smutny_kojot: Odnoszę się do koszulki.
Napis love is love widziałem w amsterdamie z takim podpisem. 12 lat dziewczynka i 48 lat facet. Niezłe macie wyprane mózgi. A zapomniałem jeszcze o canceled coulture i niewygodnych faktach. Czemu twoi wspaniali imigranci nie umieją poprawić sytuacji w swoim kraju. Tylko wiła narzekać jak im złe w Europie zachodniej?
Dlaczego w stanach 13/53 jest rasistowskie? Dalej cisza o atakach małp na Azjatów?
Nie lubię prawakow,
Napis love is love widziałem w amsterdamie z takim podpisem. 12 lat dziewczynka i 48 lat facet


@Wolf1986: Rozumiem, że dziewczynka okazała ci legitymację szkolną i na 100% byli parą, bo hehe lewaki tolerują wszystko, nawet pedofilię. Takie mają gamonie wyprane mózgi.

Czemu twoi wspaniali imigranci nie umieją poprawić sytuacji w swoim kraju. Tylko wiła narzekać jak im złe w Europie zachodniej?


Czemu wspaniali inteligentni Koreańczycy, których bracia parę kilometrów od
@smutny_kojot:

Tutaj nie odniosę się do całości, bo nie mam aż tyle czasu, ale pijesz głównie do emigracji, więc zakładam, że polskich emigrantów zarobkowych w bogatszych regionach świata potępiasz nie mniej mocno niż tych o ciemniejszej karnacji u nas


Ale ja nikogo nie potępiam - nie uważam, że emigranci są "źli", nie jestem żadnym nacjonalistą i nie przeszkadzają mi osoby z innych kultur, czy o innej karnacji - przeciwnie, mnie osobiście
@smutny_kojot: Do prawaka mi daleko. Taki mieli transparent ( ͡° ͜ʖ ͡°) w amsterdamie.
Bo to nie jest opłacalne dla południa. Za dużo pieniędzy by to ich kosztowało. Po drugie maja bufor od Chin. Czytałeś jak Amerykanie po wojnie modernizowali Japonię i Koreę. Mamy za to przykład, ze socjalizm działa. Każdemu po równo w Korei północnej i Wenezueli. Tak ciężko to pojąć. Wszyscy tylko liczą na darmowe
@ruszka: Ok, rozumiem twój punkt widzenia. Jest to wielki skrót myślowy. Podobnie jak BLM, któremu można zarzucić, że liczą się przecież wszystkie życia. Ale nie chcę bronić tych haseł za wszelką cenę, bo nie ja jestem ich autorem. Cieszy, że tu przynajmniej mamy dyskusję na jakimś poziomie, bo w równoległej rozmowie wyżej koleżka wyskoczył już z człekokształtnymi, lpg i jeszcze próbuje nie uchodzić za prawaka.
Bo to nie jest opłacalne dla południa. Za dużo pieniędzy by to ich kosztowało. Po drugie maja bufor od Chin.


@Wolf1986: No to weź mi wytłumacz, jak ludzie w Syrii mają #!$%@? sami obalić Asada, za którym stoi jeszcze Rosja XD. Przecież to twoje pytanie, które zadałeś dwa komentarze temu. Przypominam:

Czemu twoi wspaniali imigranci nie umieją poprawić sytuacji w swoim kraju
@smutny_kojot:

Również cieszę się, że udało nam się podyskutować na poziomie i bez inwektyw :) Co do pozostałych rozmówców (nie wszystkich) w tym temacie, to moim zdaniem to jest właśnie druga strona tego samego medalu - z jednej strony maksymalne upraszczanie świata ze strony lewaków, a z drugiej maksymalne upraszczanie świata ze strony prawaków. Takie coś prowadzi tylko do polaryzacji społeczeństwa, bo zamiast zrozumienia i wypracowania kompromisu, sprowadzamy skomplikowane problemy do