Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: Jak Assad upadnie to dopiero będzie dramat. Jak obalili kadafiego to zaczęła się emigracja. USA fajnie destabilizuje Europę. Może poczytaj jak było w Syrii przed pomocą USA i zachodu. Libia była bogatym krajem. Syria z roku na rok się rozwijała. Teraz rozjeb… w drony mak. Sankcje i rosyjska „pomoc” w regionie niweczy wszystko. Rosjanie będą pilnować aby nie powstał gazociąg do Turcji z katarskim gazem. Projekt Nabucco. Masz teraz
  • Odpowiedz
@ruszka: Czuję się trochę przekonany. Wprawdzie na koszulce za wiele treści nie zmieścisz i trochę musi szokować, żeby ktoś sobie zadał pytanie, o co w tym chodzi, ale mimo wszystko częściowo czuję się przekonany. Trafia do mnie zwłaszcza ta część o politykach i lansowaniu się na hasłach, bo jestem świeżo po "Nie patrz w górę" na Netflix. Polecam swoją drogą.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot:

Wydaje mi się, że szokiem wywalczyliśmy już całkiem sporo i powinniśmy powoli kierować się w stronę samorozwoju i merytoryki, bo szokowanie w nieskończoność nie doprowadzi nas ostatecznie do niczego. "Nie patrz w górę" czeka od jakiegoś czasu na liście do obejrzenia, ale słyszałem wiele dobrego o tym filmie, więc może wezmę się za to szybciej, niż później ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wszystkiego dobrego!
  • Odpowiedz