Wpis z mikrobloga

#wroclaw gdzie zrobić #test antygenowy na #covid? W synevo przetłumaczony test w j. angielskim 130 zł, ale już nie mają terminów na 5.01 ( ͡° ʖ̯ ͡°) diagnostyka pe el chce 160 zł za jakościowy i 190 zł za ilościowy. Lecąc do #grecja jest różnica, który zrobię? Strona MSZ mówi tylko o antygenowym, nie wyszczególnia nic. Pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
@igorovsky: rzeczywiście antygenowy wystarczy, poszli po rozum do głowy. Ja polecam na lotnisku za 150zł. Wynik w 15 minut i nie musisz dodatkowo gdzieś jeździć
Kijowo że nawet zaszczepieni muszą wedle tego co pisze na stronie. Właśnie szykuje mi się wylot krk -ath 15go
@Viking- chyba zrobię sobie w ten sam dzień rano u siebie w Jaśle. A ile wcześniej polecalbys być na lotnisku, ogólnie rzecz biorąc? Mam jeden bagaż rejestrowany, rodzinka 2+2 , pierwszy lot samolotem ever ;)
@Rumeq tak dla świętego spokoju bądź ze 30 minut przed rozpoczęciem odprawy jeśli chcesz się testować na lotnisku jeśli nie to w sumie podobnie. Trochę sobie posiedzicie, ale to zawsze mniej stresu. Raz jak przyjechałem na wyjebce, z odprawą online i samym podręcznym to jak zobaczyłem kolejce na bramkach to zbladłem, a o zakupie dodatkowych fajek dla ludzi do których leciałem w bezcłowej nie było mowy
@Rumeq W tym roku lecąc na Islandię wpadłem przed odprawami, zrobiłem test, odprawę, wypiłem kawkę potem na security check i bez stresu wsiadłem na pokład. Szczególnie, że Wizzair #!$%@?ł akcję z overbookingiem
@Rumeq nawet jak masz online to musisz dobić się żeby zdać bagaż rejestrowany, ale wtedy idzie tylko osoba na kotra jest bagaż. 1,5h powinno być ok