Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, jak projekcja Afnan Modest Une na Waszej skórze? Mój węch i skóra są dość zdradliwe, więc przed zamówieniem całego flakonu (mam dekant ) wolę się upewnić.
#perfumy
  • 5
@Morgano: ale dlaczego i w czym miałyby Ci pomóc opowieści Mirków o trwałości i projekcji tych perfum? Mając dekant możesz śmiało testować i zobaczyć, jak Twoja skóra gra z tym zapachem. Jeśli te perfumy są na własny użytek, to opisy innych nie są Ci wcale potrzebne.
@lysowsky: Tak jak napisałem moja skóra i węch nie są miarodajne. Ze skórą jednego dnia jest lepiej, drugiego dnia jest gorzej. Mojego słabego węchu nie zmienię. Teraz nie mam na kim tego przetestować. Robię w tym momencie zamówienie dla kogoś i sobie dodać do zamówienia ten flakon, więc wolę dopytać się o opinię innych, którzy mają zapach, a nie opierać się na moim węchu, który jest słaby i szybko przyzwyczaja się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morgano: u mnie po kilku godzinach już go nie wyczuwam (może przelotnie, delikatnie), moja baba dopiero z bliska - z kilkunastu cm. Nie jest to perfumka na cały dzień, ale myślę że za te cenę jest ok