Wpis z mikrobloga

  • 1
@RysiuKombajn jebnięta. Wielka pani p0lka nietykalska Cie odsiała, nie byłeś godzien, za mało się płaszczyłeś. Za 10 lat w biedronce na kasie będzie pytała czy może być winna grosika. Ha tfu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RysiuKombajn: mam dwóch przyjaciół od lat i wiem, że gdybym jednemu tak napisał, to uznalby to za spoko żart, drugiemu raczej zrobiłbym przykrość, bo jest wrażliwy na krytykę. Wydaje mi się, że dziewczyna poczula, że tym porównaniem umniejszyłeś jej wypowiedzi, a następnie zamiast zachęcić do rozwinięcia kwestii kawiarni (np. Dlaczego tam lubi), zacząłeś pisać wywyższając swoją wiedzę o kawie. Trafiłeś na bardziej wrażliwą osobę, a że pewnie chętnych do rozmowy
  • Odpowiedz
@Missudi: Aż tak dziwne skojarzenie to nie jest, bo literatki służyły do łojenia wódy XD co nie zmienia faktu, że komentarze w takim stylu lepiej sobie darować na początku znajomości
  • Odpowiedz
@RysiuKombajn jeśli nie zraził jej hejt na kawiarnię, którą lubi, to prawdopodobnie odstraszył ją Twój wywód o ekspresie do kawy rodziców. Wyszedłeś pisząc o nim trochę na Janusza w typie "cooo kawa za 20 zł, w domu rodziców mam za darmo", czyli trochę skąpego no i game over dla chłopa.
  • Odpowiedz
@RysiuKombajn: Dziewczyna coś napisała. Ty ja wyśmiałeś „że hehe #!$%@? co ty za speluny odwiedzasz” i jeszcze ją próbujesz przekonać ze jesteś od niej lepszy. Do tego jeszcze szydercze „xD” xD to w sumie tyle. Ja bym stawiał na wyborcę konfederacji xD
  • Odpowiedz