Wpis z mikrobloga

@MateoKaretto: Typowy Stanowski oportunista - dopóty potrzebował widzów (zasięgów) robił i mówił to co chcieliście zobaczyć oraz usłyszeć. Teraz spirala kasy od sponsorów sama się nakręciła to możecie pocałować go w pompkę.
On jest zachwycony, kasa spłynęła, miło spędził weekend w Arłamowie w kółku wzajemnej adoracji, a to że program Wam się nie podobał - trudno, możecie nie oglądać, on nikogo nie zmusza (taki pewnie ma przekaz do niezadowolonych) ( ͡
@FeNtastiC: On zawsze taki był, niezależnie od tego czy chciał budować zasięgi, czy nie. Jeszcze we wcześniejszych latach Weszło pisał, że robi ten portal głównie pod siebie, a nie dla czytelników i jak komuś się nie podoba to może omijać jego biznesy. Tu nie było kalkulacji, on zwyczajnie jest zakochany we wszystkim co tworzy, a pieniędzy ma na kilka pokoleń w przód.
@FeNtastiC:
Do tego ci ludzie za każdym razem jak otwierają usta żeby mówić o jakimś sportowcu, to najpierw powinni wymieniać kto jest jego menadżerem i jakie maja układy towarzyskie.
Dla nich widz jest tylko liczbą i szacunek zaczyna sie dopiero wtedy gdy ta liczba się kurczy i może nawet słusznie.
Jesli coś robisz i widzów przybywa, a pod materiałami każdy cię chwali, to ciężko być aż tak krytycznym żeby zacząć szukać
@NaturalBornLeader: Well said, lepiej bym tego nie ujął.

@Trzezwiak: Czy Ty sądzisz, iż wierze, że moja opinia w jakikolwiek sposób obchodzi szanowne grono "mejwenów"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jestem naiwny, tak samo jak nie wierzę w słodkie pierdzenia Stanowskiego.
Jedynie co to korzystam z prawa do wymiany poglądów z użytkownikami portalu ze "śmiesznymi obrazkami".

Blokowanie tagu czy YT przeze mnie ma taki sam sens, jak