Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tinder to nie jest miejsce do szukania zwiazku. Nie polecam tej apki dla wrazliwych ludzi, szukajacych stalej relacji. Dziewczyny tam w wiekszosci szukaja przystojnych facetow do seksu, kogos kto za nie zaplaci i znaczna mniejszosc partnera na stale. Przede wszystkim jesli nie jestes przystojny, to bedziesz musial zabawiac ksiezniczki. Ilosc facetow spermiacych na tej apcje jest duza, wiec dziewczyna bedzie cie olewac kiedy przestaniesz ja zbawiac. Ma inne opcje do wyboru. Ja uwazam sie za przecietnego z wygladu, a mam ponad 50par po 3dniach uzywania aplikacji. Z tych 50 par odpisalo mi moze z 15 dziewczyn. Z tych 15 na sto procent chce sie spotkac 5 dziewczyn. Ile z tych dziewczyn oczekuje, ze za nie zaplace? Usuwam aplikacje, poniewaz uwazam ze to miejsce gdzie dziewczyny podbijaja sobie ego, lub licza na zloty strzal chada. Ja ani nie bede ich zabawial, ani za nie placil, bo uwazam ze zwiazek musi byc rowny. Moze wyjde z dwiema dziewczynami, ktore wydaja sie calkiem normalne i maja zainteresowania ale jakos odechcialo mi sie zwiazkow po korzystaniu z tindera. Co ciekawe, to jak sie podrywa w klubie czy pubie, to wtedy dziewczyny zagaduja, sa zainteresowane. Szczegolnie odradzam wrazliwym ludziom, bo sie tylko podlamia.
#tinder #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d044a20ed247000a925fc7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
WalecznaWybranka: Tinder przede wszystkim to strata czasu, a można sobie zrobić kuku na bani przez te tinderowe relacje z kobietami. Szkoda czasu na zabawianie księżniczek, a w prawdziwym życiu praktycznie od razu widzisz, czy kobieta jest zainteresowana ciągnieciem rozmowy, w przeciwieństwie do Tinderka oczywiście.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Mało która przyzna się że miała/ma konto na tinderze, nawet z ciekawości. Jak którąś interesuje związek to przetasuje kilkadziesiąt czy kilkaset sparowanych facetów w parę dni i znajdzie W realu działa to tak samo tylko kilka razy dłużej schodzi ze znalezieniem wskutek matematyki mniejszej liczby kolejnych sparowań.

Tak samo jakby zakładać że zainteresowania nt żółwi decydują o wiedzy i predyspozycjach związkowych To jest tylko kontekst i trzeba sobie odpowiedzieć czy
  • Odpowiedz