Wpis z mikrobloga

Hej, zapodajcie porządne kanały do nauki o świecie krypto. Nie chodzi mi o totalne podstawy typu jak kupic bitcoina. Szukam kanałów na yt któe pomogą się odnaleźć w tym poteznym rozrastającycm sie swiecie.
Mam wrazenie ze 95% kanałó to naganianie na reflinki, zostawianie komentarzy lapek i te miniaturki z twarzami w wielkim szoku, tfu.
#kryptowaluty
  • 15
@piotrekz: Znam te kanały, znam wiekszosc z nich i cos tam wiedzy z podstaw mam.
Problem jest w tym ze tego wszystkiego jest ogrom, ogrom projektó, coinów, tokenów itd.
Nie siedzac w temacie od dluzszego czasu, idzie sie pogubic totalnie.

Już nie mowie o np. decyzji jaki startujący projekt kupic. Wszedzie jedynie marketing
@Tooca_rev: w mojej opinii nie ma żadnego popularnego kanału o krypto godnego polecenia, niektórym zdarzy się powiedzieć coś przydatnego i wartościowego, ale dla widza to jest bardziej szukanie odłamka diamentu w głębokim błocie. Problem w tym, że jak taki krypto influencer zbierze trochę baranów na kanale powiedzmy 80k+ to o wiele łatwiej i więcej zarobi na samych gówno wartych szkoleniach i zamkniętych webinarach niż ze swoją wiedzą na rynku