Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: A skąd pasożytnicza lewica żyjąca z ukradzionych podatków ma wiedzieć cokolwiek o prowadzeniu biznesu?

Ta cała #!$%@? lewica popiera na komisjach cały program socjalny pisiorów. Mam nadzieje że upadną razem z pisostwem przy najbliższych wyborach.
  • Odpowiedz
pis nie jest partia lewicowa gospodarczo tylko populistyczna.


@wiecznylowcaumyslow: XDDD

No przecież to to samo. Lewica jest populistyczna gospodarczo i sra na wiedzę ekonomiczną. A jeśli ty twierdzisz, że zbudowałbyś lepszy, "prawdziwy socjalizm" to się mylisz.
  • Odpowiedz
@skitarii:

No przecież to to samo.


To nie jest to samo.

Lewica jest populistyczna gospodarczo i sra na wiedzę ekonomiczną


A jaki jest twój poziom wiedzy ekonomicznej? Bo mam wrażenie, że niższy niż ich, skoro gadasz takie rzeczy. Ale prawdopodobnie to efekt kociokwiku na słowo "lewica" i musisz się posrać na sam widok tego słowa.

A jeśli ty twierdzisz, że zbudowałbyś lepszy, "prawdziwy socjalizm" to się mylisz.


Absolutnie w żadnym miejscu
  • Odpowiedz
To nie jest to samo.


@wiecznylowcaumyslow: oczywiście, że jest to samo. Widać to choćby po tym, że lewica u nas popiera wszystkie pomysły ekonomiczne PiSu. Lewica jest po prostu populistyczna.

A jaki jest twój poziom wiedzy ekonomicznej? Bo mam wrażenie, że niższy niż ich, skoro gadasz takie rzeczy. Ale prawdopodobnie to efekt kociokwiku na słowo "lewica" i musisz się posrać na sam widok tego słowa.


XD widać, że ty się tu
  • Odpowiedz
@skitarii:

oczywiście, że jest to samo.


Pięknie brylujesz niewiedzą lub ignorancją twierdząc, że lewicowe podejście do gospodarki i zarządzania państwem = populizm.

Lewica jest po prostu populistyczna.

A jednak bronisz idiotycznych działań lewicy i kłamiesz, że różni się ona ekonomicznie od PiSu

Jeśli mówimy o partii, to może i tak. Nie interesuje mnie za bardzo bronienie ich i nigdy tego nie robiłem.

Absolutnie nie rozumiem twojego zachowywania się jak małpa, bo
  • Odpowiedz
@skitarii: prowadziłem dyskusje na tym portalu już wielokrotnie o populizmie pisu i braku jego związku z socjalistycznym podejściem do gospodarki i zarządzania państwem.

W skrócie:
Programy "socjalne" w żadne sposób nie są socjalne. Nie mają realnego wpływu na rozwój społeczeństwa, ani poprawę sytuacji w praktycznie żadnym aspekcie życia. Doprowadzają do zwiększenie konsumpcji, która napędza PKB oraz inne wskaźniki gospodarcze, którymi można się chwalić, ale bez pozostałych danych nie wyglądają już tak
  • Odpowiedz
W skrócie:

Programy "socjalne" w żadne sposób nie są socjalne. Nie mają realnego wpływu na rozwój społeczeństwa, ani poprawę sytuacji w praktycznie żadnym aspekcie życia. Doprowadzają do zwiększenie konsumpcji, która napędza PKB oraz inne wskaźniki gospodarcze, którymi można się chwalić, ale bez pozostałych danych nie wyglądają już tak dobrze, a wskaźniki, które mogły wypadać źle zostały zmienione na poziomie wyliczania go.


@wiecznylowcaumyslow: czyli po prostu bredzisz głupoty, bo miarą lewicowości różnych
  • Odpowiedz
@skitarii:

miarą lewicowości różnych projektów nie jest ich skuteczność

Tak, miarą są oczekiwania w stosunku do tego projektu. Po za 500+, które nie wiem jakim cudem miało działać inne projekty nie mają nawet w założeniach jakieś rozwoju, jakiś zmiana, po za dostarczeniem żywej gotówki.

której lewica na całym świecie wprowadza bardzo wiele praw, które nie mają realnego wpływu na rozwój społeczeństwa i poprawę jakości życia, za to mają wpływ na poparcie.
  • Odpowiedz