Wpis z mikrobloga

#sendit #kurier #furgonetka korzystam od 3 lat z sendit, pierwszy raz mi naliczyłi opłatę za nad wymiar, problem jest taki, że paczka zmierzona, porobione +2 cm, zważona dokładnie a oni mi przysyłają dopłatę wtf? Aby było lepiej nie jestem jedyny bo na forach piszą, że też takie akcje odwalają, furgonetka lepsza?
  • 8
@Bomboniusz1986: Takie krzywe akcje to odwala kurierka, nie broker. Kiedyś mieliśmy akcję (w innej firmie), że klient wysyłał 850 identycznych paczek za jednym zamachem. Jakieś prezenty świąteczne dla partnerów. Na fakturze z DHL zakwestionowana była waga jakichś 140 z nich. I widać było, że ktoś wpisywał wartości tak całkiem z dupy. Nie pamiętam dokładnych liczb, ale to było na zasadzie, że wszystkie paczki ważyły po jakieś 3 kilo, a DHL twierdził,
@Bomboniusz1986: O kazdym pośredniku znajdziesz info ze nalicza czasem. Kazdy z nich zastawia się tym ze jest tylko brokerem a doplata przyszla od firmy kurierskiej wiec oni podają ją dalej. Reklamuj, a na przyszlosc tez mam zamkar fotografowac paczki na miarce i wadze
@prawdziwek oczywiście, że będę reklamował, dzisiaj mi akurat przysłali maila o dopłacie, więc noe za bardzo można wykonać jakiś ruch (wszystko zamknięte), najpierw zadzwonię do dhl i spytam się, czy rzeczywiście jakieś doplaty naliczyłi