Wpis z mikrobloga

Od kilku lat czytam Wykop, od 4 lat mam tu konto, od roku wykopuję rzeczy i sporadycznie komentuję, teraz pierwszy raz piszę coś na jakimś tagu/hasztagu, i nawet nie wiem czy dobrze to robię xD Do tej pory tylko tag czytałem bo mnie Cyberpunk interesuję, ale strach cokolwiek o gierce napisać, bo albo nazwą fanboyem crapa, albo hejterem mesjasza gamingu xD
To tylko spytam:
Wiadomo coś co w 2022 roku z gierką? Ma być ten potężny patch 1.5 co nawet numerek jeden pominęli, i patch na next geny. Co z DLC fabularnym? Rozumiem że był atak hakerski, rozumiem że #!$%@? silnik i muszą go przebudowywać, ale to za długo trwa, i jak w 2022 roku nic nie będzie większego to się mocno zdenerwuję już, mimo że mi się przyjemnie bardzo grę przechodziło. Ten patch 1.5 to mam nadzieję że osobno albo wraz z co doda nowe mechaniki jakieś, bo jak patch next genowy wyłącznie nazywają potężnym to wtedy śmiechu warte CDPR jest. Tą łatkę next-gen tak długo przekładają, no ale przecież to nic specjalnego, tylko usprawnienia dla nowych konsol i lepsza grafika xD Pozdro.
#cyberpunk2077
  • 5
  • Odpowiedz
@Gollumus_Maximmus: Grałem na średniaku jeśli chodzi o pc, na ustawieniach średnich w okolicach 40-50fps i dla mnie było git, tylko właśnie ten patch next genowy przekładają, co denerwuję bo człowiek czeka na nowy kontent i ma wywalone w konsole. I teraz mówią o dużym patchu ogólnie, i mam nadzieję że nie mają na myśli next-genowego, i ten 1.5 faktycznie coś wprowadzi również na pc oprócz poprawek.
  • Odpowiedz
@Szerpo: nic nie wiadomo. Módlmy się, żeby zrobili porządek w plikach gry i po tym patchu 1.5 odblokowali chociaż kilka DLC z aktywnościami w mieście lub dodatkową misje. Na dodatek fabularny przed gwiazdką 2022 bym nie liczył. I wątpię, żeby powstał więcej niż jeden dodatek. Może były takie plany, ale teraz to nierealne.
  • Odpowiedz