Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#gry #sylwester
Jak tam Mireczki i Mirabelki, ile gier skończyliście w 2021 roku? Mi się udało 18 z czego 7 na pełne 100%. Życzę Wam wszystkiego dobrego w nowym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@wojtaasp Nie, sam mam 27. Ale podziwiam ile gier udało Ci się ukończyć, sam ukończyłem raczej niewiele, a aktualnie jestem w trakcie przechodzenia Gothic kroniki myrtany i je akurat ukończę, ale już nie w tym roku
@wojtaasp: Na Steamie zrobiłem sobie kolekcję 'Ukończone' i wrzucam tam wszystko co skończyłem. W tym roku wrzuciłem tam 38 gier (a w zasadzie to 43, bo pakiet Halo MCC składa się z 6 różnych gier). Do tego dochodzi kilkanaście gier z Gamepassa i jakieś pojedyncze tytuły z innych platform (Uplay, Origin itp.). W sumie myślę, że będzie to około 60 tytułów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojtaasp: Wszystko przez pandemię, mam znacznie więcej wolnego czasu niż kiedyś. W tym roku głównie pracowałem zdalnie, więc przestałem tracić czas na dojazdach do pracy. Dotychczas regularnie chodziłem na siłkę, no ale w tym roku przez pierwszą połowę była zamknięta, więc miałem "wolne". Spotkanie ze znajomymi też były bardzo rzadkie.